שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה לחגים


אמנון
 
 

כמה שבועות לפני תקופת החגים ניתן לשים לב למגוון פרסומות שפונות אל הציבור הרחב ומציעות לו לקחת הלוואות לטובת חגים עשירים ומהנים. בין הגופים השונים שנלחמים על כל לקוח נמצאים הבנקים, קופות הגמל, השוק האפור וחברות האשראי. כלומר יש לא מעט גופים שנלחמים על כל לקוח ועל כן הלקוח הוא זה שיוצא מורווח, כל עוד התחרות גדולה הוא עתיד למצוא תנאים יותר טובים שישחקו לטובתו.

עסקה כדאית

חשוב לשים לב לא לקפוץ על כל הצעת הלוואה לכל מטרה כיוון שלעיתים המצב האידאלי יהיה לחסוך מעט ולהימנע מחובות מהם לא ניתן לצאת. עם זאת אם נמצאים בצד שכן יכול להרשות לעצמו ליהנות מהלוואות, כל שצריך זה לבחור את העסקה המשתלמת ביותר. מהי עסקה משתלמת? ובכן עסקה שמאפשרת תנאי החזר גמישים, ריבית נמוכה, פריסה שמתאימה לתחזית הפיננסית שלכם וכמובן עסקה שמעניקה את הסכום הרצוי.

החזר

לאחר שהחגים עוברים נשארים עייפים אך מרוצים ומי שלקח הלוואות נשאר גם עם חובות. על מנת להבטיח שההחזר יהיה אידאלי יש לשקול בקפידה את החלופות ועל כן יש להכיר אותן. ישנם הבדלים ניכרים בשיעורי הריבית, בתנאי ההחזר, בזכאות, בגובה העמלה וכדומה. כך למשל ניתן לבחור בחזר שמתפרש רק על פני חודשיים לצד החזרים יותר ארוכים. ניתן להשיג החזר קבוע שמונע הפתעות וששומר על סדר וניתן לבחור בהחזר גמיש שמאפשר לייעל את המצב הפיננסי לטובת מזעור הריבית.

בתנאים שלכם

כך שאומנם יש להשקיע מעט זמן בחיפושים, אך הליך לקיחת ההלוואה עשוי להיות מהיר וזאת כיוון שניתן להיעזר בשירותי הלוואות און ליין, כך שאם מתחילים לנקות לפסח, או עמלים על ארוחה גדולה, אין צורך למצוא גם זמן לקפוץ למוקד ההלוואות, אלא ניתן לטפל בכך גם בערב כשמתפנה זמן, וכל שצריך זה רק חיבור פשוט לאינטרנט.

חג שמח

כולם מכירים את הסיטואציה בה מתכוננים לקראת חג משמח, אך יחד עמו מתחילים להבין שמלבד מסורת ומשפחה, חג הוא גם זמן בו מוציאים הרבה כסף. בין אם קונים בגדים חדשים, יוצאים לטיול משפחתי, מארחים משפחה לארוחה חגיגית, לבין אם קונים מתנות לילידים או למארחים. על כן במקום להיות לחוצים מההוצאות, טוב לדעת שניתן לקבל עזרה. כך שבמקום להוציא הרבה בזמן קצוב ולהישאר במינוס, ניתן להוציא הרבה בזמן קצוב אך לא להגיש בכך כיוון שההחזר הינו נוח ומתפרש על פני כמה חודשים- תלוי בבחירה. לסיכום חשוב לומר שיהיה חג שמח, תדעו שניתן לקבל הלוואה לכל מטרה ותעשו בחירה מושכלת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה