שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה לכל מטרה – כל מה שחשוב לדעת


אמנון
 
 

 

אין אדם בוגר שאיננו יודע מהי בעצם הלוואה. ישנה נוחות גדולה מאוד בקבלת סכום כסף ולאחר מכן בהחזרתו בעתיד. לקיחת הלוואה היא אחד מהמונעים המרכזיים של הצמיחה הכלכלית במאה האחרונה. הלוואה יכולה להילקח מכמה סיבות, כמו למשל: לכסות מינוס, הלוואה מסיבות אישיות וכן הלאה.

 

הלוואות במהלך העשור האחרון התפתחו ופרצו גבולות בבנקים. אם לדוגמא בעבר היינו צריכים לשבת מול פקיד הבנק במשך שעות על גבי שעות על מנת שיעניק לנו הלוואה בכדי לכסות מינוס, לרכוש רכב וכדומה, הרי שכיום אנו יכולים בקלות יתרה יש לומר, לקבל הלוואה לכל מטרה עד סכום מכובד של 80,000 ₪ וכל זאת בשיחה טלפון אחת וללא שום שאלות מיותרות וטורדניות.

 

הלוואה לכל מטרה – מידע מקיף

 

אם בעבר היינו יכולים לקחת הלוואות רק אצל הבנקים הרי שכיום ניתן לקחת גם הלוואות חוץ בנקאיות. הלוואות חוץ בנקאיות ניתן לקחת מחברות ביטוח, חברות מימון, חברות אשראי וכדומה. חברות אלו מציעות הלוואה לכל אחד ולכל מטרה. הלוואות בבנקים בדרך כלל נושאות ריביות יותר נמוכות מהלוואות שהינן הלוואות חוץ בנקאיות אך עם זאת הבנקים אינם נותנים הלוואה לאדם שאיננו בעל דירוג אשראי מסוים, אדם שאיננו בעל דירוג אשראי שמבקש ההלוואה נקרא "אינו כשיר לקבלת הלוואה".

 

רגע לפני שרצים אל הטלפון בכדי לבקש הלוואה לכל מטרה חשוב מאוד את הדבר הבא: אם למשל אנו רוצים לקחת הלוואה בגובה של 100 ₪ למשך שנה, נצטרך להחזיר אל הבנק 106 ₪ ואילו מדובר על אותה הלוואה שהינה הלוואות חוץ בנקאיות נאלץ להחזיר 112 ₪. אין שום צל של ספק כי קיים הבדל משמעותי בין סוגי ההלוואות ויש חיסרון גדול מנקודת מבטם של הלקוחות הפרטיים.

 

הלוואה שהינה לכל מטרה – הלוואה נהדרת.

 

כמו שציינו קודם לכן, הלוואה שהינה לכל מטרה יכולה להיות למעשה מכשיר פיננסי מעולה אם יודעים כיצד להשתמש בה. אם לדוגמא צצה לנו הזדמנות עסקית חד פעמית והזדמנות זו מצריכה מאיתנו השקעה מיידית של סכום גדול כגון: 20,000 ₪, סכום שאין לנו והבנק איננו מוכן להלוות לנו כספים נוספים מכיוון שאנו כבר חייבים לבנק סכומים גדולים יותר, הפיתרון לבעיה זו היא הלוואה שהינה לכל מטרה.

 

הלוואה שמשמשת לכל מטרה איננה מצריכה מאיתנו מאמץ פיזי גדול ואנו יכולים לקחת אותה אפילו דרך שיחת טלפון מחברת האשראי. כאמור, הריבית תהיה גבוה יותר לגורם חוץ בנקאי. במקרים בהם הלוואות לכל מטרה נראית לכם הפיתרון האידיאלי, חשוב שתזכרו כי חשוב לבדוק קודם כל את תנאי ההלוואה. כל סכום הלוואה (ואין זה חשוב אם מדובר על סכומים של מילונים או סכומים של עשרות אלפים) מלווה בחוזה משפטי אותו יש לקרוא מההתחלה ועד הסוף. חשוב מאוד שלא ניפול למלכודת שממנה יהיה לנו מאוד קשה לצאת.

 

על מנת למצוא היכן הכי מומלץ לקחת הלוואה (ואין זה חשוב באיזו הלוואה מדובר) חשוב מאוד לבצע סקר שוק. באמצעות סקר שוק נוכל לדעת איזה בנק הכי משתלם מבחינת התנאים שהוא מציג לנו או לחילופין איזה גוף פיננסי אחר מציע לנו עצות משתלמות לקחת ממנו הלוואה שהינה לכל מטרה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה