שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה למימון חתונה


אמנון
 
 

מתחתנים בקרוב? כבר שכרתם אולם, תקליטן, נגנים, קייטרינג וצוות הפקה, וחרב ההוצאות נראית קרוב מאד באופק? זה הזמן ליטול הלוואה לכל מטרה המיועדת לחתונות. הלוואה זו, או בשמה המקוצר "הלוואה למימון חתונה" – מאפשרת לכם לממן את החתונה באופן מלא, תוך תנאי החזר אטרקטיביים למדי. מה בכל זאת כדאי לבדוק לפני שנוטלים הלוואה מסוג כזה?

בדקו את לוח הסילוקין של ההלוואה: תקופות ההחזר החודשיות/התקופתיות

בדיקה זו מעידה בתוך כמה זמן עליכם להפריש לבנק סכום מסוים של כסף. במידה ואתם עתידים לדעת שבחודש מסוים אתם הולכים להיות קצרים במזומן, אך בחודש אחר הולך להיות טוב יותר, כדאי אולי ליידע את הגוף המלווה שיתכונן לכך שבחודש Xיהיה עיכוב. מסירת מידע שכזה מראש לגורם המלווה היא צעד מוערך הרבה יותר מאשר הסכמה מלאה, ואז הוא תופס אתכם ללא הכסף: כך ניתן להגיע להסדר חדש על גובה ההחזר שיהיה טוב לכל הצדדים. הלוואות באופן כללי מוחזרות עם ריבית, כאמור, זה הרווח של הגורם המלווה. בפסקה הבאה נלמד כיצד לבדוק ריביות.

בדיקת מרכיב הריבית בהלוואה

בגדול, וללא כל בדיקה פרטנית, ניתן לומר שכמעט בכל מסלול הלוואה לכל מטרה שתלכו בתלמו – מתיחת תקופת ההחזר תהווה את מתיחת הריבית: על תקופת ההחזר ארוכה משלמים יותר, והרבה: הגרף מזנק מעריכית, ולא עולה ביחס ישר. לכן, בהינתן ריביות גבוהות – חשוב לדאוג לתקופת החזר קצרה כמה שיותר על מנת לא לספוג ריבית רבה. יחד עם זאת, אם אתם יודעים שסכום לתקופה קצרה מאד יהיה לכם גבוה מדי חודשית, כדאי לפתוח מעט את הארנק ולהגדיל את תקופת ההחזר, אך שוב – לבדוק שזה לא מייקר לכם בעשרות אחוזים את הריבית.

מדוע כדאי לשלם על חתונה באמצעות הלוואה?

·         בהלוואה – העובר ושב שלכם נשאר עם כסף, ולא מתרוקן ממנו מידית. תקופות ההחזר מדורגות.

·         ערוצי ההחזר בהלוואות גמישים, וניתנים להתאמה אישית עם הפקידים טרם האישור.

·         תכנון מקיף של החתונה תוך ידיעה כמה היא תעלה בסה"כ, עשוי להביאכם למסקנה שתצטרכו הלוואה חלקית בלבד, וכך ניתן לשלם על חתונה כמו על קניית דירה: גם מצדכם וגם בהלוואה.

חשוב לציין כי בצד יתרונות אלו, חלה עליכם החובה לתכנן היטב הלוואות מסוג כזה, לוודא כמה הן עולות, כמה ריבית יש עליהן, והאם לוח הסילוקין החודשי מיטיב עם האינטרסים שלכם. לאחר ביצוע בדיקות אלו ניתן להסיק האם תוכלו לצרוך הלוואה שכזו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה