שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה לניתוח קוסמטי


אמנון
 
 

האם זה נכון לקחת הלוואה לניתוח קוסמטי? אתם מעוניינים לעשות ניתוח פלסטי, לסדר את האף שהציק לכם כל השנים, להצמיד את האוזניים, אולי למלא קצת את החזה או כל ניתוח קוסמטי אחר, ואתם שואלים את עצמכם האם אתם צריכים להמתין עד שיהיה כסף, או שזה נכון לקחת הלוואה לצורך העניין? התשובה היא כמובן שזה עניין אינדיבידואלי, אבל ברמת העקרון, ניתוח קוסמטי היא עוד דוגמא קלאסית לסיטואציה שבדיוק לשמה נוצר עולם האשראי והעולם של הלוואות.

עושים את הניתוח היום, ומשלמים לאורך מספר שנים

ניתוח קוסמטי הוא שירות שהמחיר שלו הוא גבוה ברמה כזאת שחורגת מתזרים המזומנים הקבוע של מרבית האנשים, ולכן כמעט כל מי שזקוק לניתוח קוסמטי יהיה זקוק גם למקור מימון חיצוני, בדרך כלל בדמותה של הלוואה לכל מטרה. מן הצד השני, אפשר כמובן לוותר על הרעיון ולחכות עוד כמה שנים עד שתחסכו את הסכום המתאים, ואז תבצעו את הניתוח, אלא שלא מדובר בפעולה שיכולה להתבצע בכל זמן, ולרוב, כאשר אתם מגיעים למסקנה שאתם זקוקים לניתוח הזה, אז אתם כנראה מאוד צריכים אותו.

הלוואות – כמו לשלם בתשלומים

הלוואה לניתוח קוסמטי היא הלוואה שאינה אמורה להיות גבוהה מדי, ויכולה להסתכם במספר אלפי שקלים ואולי קצת מעבר. לא מדובר בהלוואה לשנים ארוכות, לא מדובר בהלוואה של מאות אלפי שקלים, ואפילו לא של עשרות אלפי שקלים. מרבית האנשים, עם תכנון נכון של הלוואה לכל מטרה, יכולים לבצע את ההלוואה הנדרשת, ולהחזיר אותה במהלך תקופה של שנתיים, שלוש או ארבע, ובינתיים ליהנות מהערך הרב שמספק להם הניתוח הקוסמטי, ערך של איכות חיים, של חיי חברה להם הם מצפים, של תחושת אסתטיקה ובטחון עצמי, בהחלט ערכים ששווה להשקיע בהם כסף, ושווה לקחת עבורם הלוואה.

נסו את הבנק בו אתם מנהלים את החשבון שלכם

הלוואה לניתוח קוסמטי תוכלו לקחת מהבנק בו אתם מנהלים את חשבון העובר ושב שלכם, ותוכלו לקחת גם מבנקים אחרים, מחברת כרטיסי האשראי שלכם או כל חברת כרטיסי אשראי ומעוד שורה של ספקי אשראי חוץ בנקאיים. יחד עם זאת, סביר להניח את התנאים הטובים ביותר יציע לכם הבנק שבו אתם מנהלים את החשבון. בכל מקרה, כדאי לבדוק לפחות עוד אופציה אחת, כדי לוודא שאתם מקבלים תנאים טובים. אם אתם זקוקים לשינוי בחיים, שינוי שחיכיתם לו זמן רב, הלוואה יכולה בהחלט לסייע לכם, ואין שום סיבה להרגיש שזה לא הדבר הנכון לעשותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה