שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה לרכב- מי לא חולם על רכב חדש


golan seo
 
 

הלוואה לרכב- מי לא חולם על רכב חדש?

מדוע הכי כדאי לרכוש רכב חדש, ואיך אפשר לקבל אצלנו מימון חוץ בנקאית בתנאים נוחים. למה כדאי לכם לעקוף את הבנק בסיבוב וגם כמה תקבלו ללא שיעבוד? כל השאלות והתשובות.

 

הרבה נהגים עם ניסיון של שנים על רכבים מיד שנייה, שלישית וכו' חולמים על היום בו יהיה להם רכב חדש שלא יראה מוסך כל חודש, לא יגרור אותם להוצאות על תיקונים ויאפשר להם לתכנן טיולים בארץ, בלי להצטייד בטלפון חירום של חברת גרירה.

הקלקולים ברכבים משומשים והצורך בתיקונים תכופים הם נחלתו של כל מי שנוהג ברכב משומש, אבל היום יותר מתמיד, ניתן לפנות לחברת הלוואות חוץ בנקאית כמו שלנו ולרכוש אוטו חדש. מוסך- לא תראו הרבה זמן!

 

האם לשעבד את הרכב או לא ?

מימון לרכב תלוי בסכום, במשך זמן ההחזרה ובמספר התשלומים. נציגנו יוכלו להציע לכם את ההצעה הכי טובה, הכי משתלמת והכי מותאמת לכם.

ההבדל בינינו לבין הבנקים או חברות האשראי הוא שאתם יכולים לקבל מאיתנו מימון על סמך היותכם בעלי הכנסות ומכאן גם יכולת החזר. אנחנו הרבה יותר גמישים מהבנקים, תהליכי הקבלה של ההלוואה הרבה יותר מהירים אצלנו וזה הופך את כל העניין להרבה יותר נוח ונעים לשני הצדדים.

בדרך כלל משועבד הרכב לטובת ההלוואה, ואתם צריכים להיות גם לקוחות טובים כלומר- לא בעלי חשבון מוגבל, לא תיקים בהוצאה לפועל ולא מסובכים בחובות.

בעל חשבון מוגבל (אחרי החזרה של 10 שיקים) לא יוכל לקבל אצלנו הלוואה גם לא תמורת שעבוד.

שעבוד - בטחון להלוואה

שעבוד הרכב לטובת הלוואה לרכב, יאפשר לכם לקחת גם סכומים גבוהים עד לתקרה של כ-75% מערך הרכב, כאשר זמן הפירעון הוא כשנתיים ועד חמש שנים.

חשוב מאוד גם אם רוצים לרכוש רכב מסוים, להיות מודעים ליכולות ההחזר שלכם. יש המון דגמים חדשים וטובים בחוץ אבל לא חייבים להסתבך עם הלוואה בסכום אסטרונומי כדי להרגיש מלך הכביש...

חברת מימון בניגוד לבנק תאפשר לכם גמישות בהחזרים, פריסה מחודשת במידה ונקלעתם לקשיים ועוד. יש עם לי לדבר, זה לא בנק והקפדנות קיימת אבל ברמה סבירה.

 

למה לקחת הלוואה לרכב חוץ בנקאית ? 

אם אתם לקוחות טובים של הבנק ואתם לא לקוח מוגבל, אבל יש לכם מסגרת אשראי מסוימת, גודל ההלוואה אם תעשו אותה בבנק, ייקח בחשבון את מסגרת האשראי שלכם. בחברה כמו שלנו יש גמישות בהחזרים ואין קשר בין ההלוואה לבין מסגרת האשראי שלכם. מסלולי ההלוואות צמודי מדד והסכומים ידועים וברורים לכל מי שלוקח את ההלוואה. יש שקיפות מלאה גם בנושא תנאי ההחזרה וגם בסכומים.

עם כניסת תיקון החקיקה של משרד המשפטים יחד עם בנק ישראל המגביל את תקרת הריבית להלוואות עד ל-21%, יותר ויותר אנשים מעדיפים לקבל מימון לרכב בחברה כמו שלנו עם ריבית שעומדת בחוקים, אינה משתנה, קבועה וגם זמני ההחזר ברורים.

כיוון שיש פיקוח על הריבית, מכאן יוצא שאתם רק צריכים להחליט איזה אוטו חדש אתם רוצים וללחוץ על הגז. ההלוואה כבר בדרך אליכם


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה