שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה מיידית חוץ בנקאית


אמנון
 
 

מי מאתנו לא חווה את הרגע בו הוא הבין שהוא יהיה מאוד שמח לשים את ידיו על כמה עשרות אלפי שקלים, אך יחד עם זאת מכיר את מדיניות הבנק שאינה ממהרת להלוות כספים מתוך אמון עיוור בלקוחות, וכיוון שהוא מכיר את פרטי החשבון שלו, הוא מראש מוותר על הגשת בקשה להלוואה מהבנק, וכך הוא נותן לאותו חלום להתמוגג. עבור כל אותם אנשים שהיו בנקודה זו, חשוב לציין שכיום אין כך פני הדברים, כיום ניתן לקבל הלוואה מיידית ואף ביתר קלות.

פוטנציאל רווחי

הבנק לא שינה את המדיניות שלו, אך חברות רבות הבינו את הפוטנציאל של מתן הלוואות, כך שכיום ניתן למצוא מבחר חברות חוץ בנקאיות ששמחות להציע מבחר הלוואות עבור מגוון סיבות. יותר מכך, ניתן למצוא מגוון מסלולי החזר הלוואות שונים, כך שכל אחד יכול למצוא את המסלול שאידאלי במיוחד עבור הסיטואציה שלו, וזאת מבלי לפגוע במסגרת האשראי, מבלי לחפש אחר ערבים ולהרגיש לא נעים, מבלי לחכות כמה ימים ואף שבועות ואפילו מבלי לצאת מהבית- אלא פשוט מאוד ע"י גלישה באינטרנט מכל מקום. באופן שכזה ניתן להשוות בין הצעות שונות וניתן לקבל את הסכום באופן מידי- עוד היום!

רווח נקי

כאשר לוקחים הלוואה חוץ בנקאית, אין צורך לדווח על כך לבנק, כך שניתן לשמור על מסגרת האשראי. עובדה זו חשובה הן עבור אנשים פרטיים והן עבור בעלי עסקיים. חשוב להבין שהרבה אנשים מעדיפים בשל סיבה זו (פגיעה במסגרת האשראי בעת לקיחת הלוואה) לקחת הלוואה מחוץ לבנק, עם זאת מעניין לציין שדווקא בשל הקשיים שהבנק מערים על לקוחותיו, נוצרו פתרונות חלופיים (הלוואה חוץ בנקאית), כך שהמרוויח הגדול הוא הלקוח שזוכה לברור את ההלוואה המתאימה לו ביותר.

ריבית

כאשר אומרים "הלוואה מיידית", ישר חושבים על ריבית. עבור כסף מהיר יש לשלם מחיר ואילו הריבית מהווה את אותו תשלום. כולם רוצים לחתום על עסקה שכוללת ריבית יותר נמוכה, אך עם זאת יש לשים לב על מה חותמים. ככול שמועד הפריסה יותר ארוך, גובה ההלוואה יותר גדול וסכום ההחזר החודשי יותר קטן, כך הריבית תהיה יותר גבוהה. עם זאת לעתים המעשה החכם יהיה להסכים על ריבית גבוהה, וזאת על מנת להימנע ממצב בו לא מצליחים לעמוד בהתחייבות. על מנת להגיע לנוסחה המנצחת, רצוי להתייעץ עם היועץ של החברה המלווה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה