שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה עסקית בערבות מדינה עבור השקעה


ערן רגב - כלכלן ראשי מוסמך במימון (MBA)
מנועי צמיחה - מומחים בגיוס הלוואות לעסקים

 

 
 

בכדי לבצע השקעה בעסק מרבית העסקים זקוקים לגייס הלוואה עבור מימון חלק או כל העלויות של ההשקעה המדוברת. בימינו, כאשר עלות ההשקעות הנדרשות בעסק רק תופחות ויכולות תזרים המזומנים של העסקים הקטנים מצטמצמות, גיוס הלוואה למימון ההשקעה בעסק הופך להיות הפתרון היחידי הקיים למימון השקעה. אולי בעבר עסקים קטנים היו מצליחים לממן השקעות בעסק מהון עצמי, אך היום מקרים כאלו הן לא שכיחים. הבנקים היום מתבססים רבות על מתן הלוואות לעסקים עבור מימון השקעה בעסק.

למה חשוב לבחור את ההלוואה הכי נוחה לעסק

שאנו מדברים על בחירת הלוואה לעסק אנו צריכים לקחת בחשבון שאם לא כדאי לממן עם ההלוואה את ההשקעה העסק עשה טעות מרה. אז יש לבחון קודם כל האם ההשקעה שהעסק רוצה או צריך היא באמת הפעולה הכי טובה לעסק, למשל, אם עסק רוצה לרכוש מכונת ייצור חדשה, חשוב שקודם כל יבחן האם זאת הפעולה הכי טובה לעסק. האם לרכוש מכונה חדשה יגדיל את הרווח של העסק או אולי דווקא עדיף לתקן מכונה ישנה בעלות נמוכה יותר ולקבל אותו גידול בתוצרת וברווח. לאחר מכן, מאוד חשוב שההלוואה שאנו בוחרים תהיה הכי זולה ונוחה שניתן. זאת מכיוון שככל שההלוואה יקרה יותר אנו מעמיסים עלויות ריבית על העסק ובעצם מגדילים את עלות ההשקעה שלנו, כי עכשיו ההשקעה שלנו מורכבת מעלות מכונה ועלות מימון הלוואה. אז ככל שההלוואה תהיה נוחה יותר וזולה יותר כך כדאיות ההשקעה שלנו תהיה טובה יותר. התנאים של הלוואות לעסקים משפיעים על כדאיות ההשקעה.

הלוואה עסקית בערבות מדינה למימון השקעה – הפתרון הנוח ביותר

הלוואה עסקית למימון השקעה דרך מסלול השקעות של הקרן לעסקים קטנים הוא ללא ספק הפתרון האשראי הכי נוח למימון השקעה בעסק. העסק מגייס הלוואה בפריסה מאוד אורכה ובריבית נמוכה, כאשר הערבות מדינה מאפשרות לו להימנע מהצגת ביטחונות גבוהים או שעבוד נכס כנגד ההלוואה. כך הכדאיות של מימון ההשקעה בעזרת גיוס הלוואה עסקית נשאר גבוהה והעסק יכול להמשיך בגיוס ההלוואה ובהשלמת ההשקעה.

כיצד מגייסים הלוואה עסקית בערבות מדינה למימון השקעה ?

עסק שרוצה לגייס הלוואה עסקית בערבות מדינה למימון השקעה בעסק צריך להשלים את תהליך הגיוס של הקרן. התהליך כולל הגשה של בקשה לגיוס הלוואה בערבות מדינה לפי שאלון הקרן, שבמקרה של מסלול השקעות יכלול גם את פרטי ההשקעה הנדרשת בגיבוי הצעות מחיר, ולעמוד בבדיקה של נציג המדינה, שבוחן את הבקשה ומעניק המלצה חיובית לבנק המלווה. עם ההמלצה החיובית של המדינה העסק יכול לפנות לקרן ולקבל את ההלוואה העסקית בערבות המדינה, בתנאי שהבנק אישר סופית את הבקשה.

אם העסק שלך נדרש לממן השקעה, מומלץ לבדוק את האפשרות לגייס הלוואה עסקית בערבות מדינה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה