שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות


אמנון
 
 

אם הגעתם למסקנה שאתם צריכים לקחת הלוואה כדי לממן משהו שחשוב לכם, בין אם זו הלוואה לצורך קניית רכב חדש ובין אם זו הלוואה שתעזור לכם לממן את הלימודים של הבת, אין ספק שאתם צריכים לבחור הלוואה טובה. יש הרבה מאוד סוגים של הלוואות בימינו ולכן זה לא מדויק שהדבר היחיד שאתם יכולים לעשות כדי לקחת הלוואה הוא להיכנס לסניף של הבנק שלכם ולדון בדבר עם הפקידים. במידה ויש לכם שאלות בנוגע להלוואות השונות ולדרך הנוחה ביותר לקחת אותן, כדאי שתקראו מאמר זה כי הוא כולל את התשובות לשאלות אלו.

האם אתם יכולים לקחת הלוואה רק מהבנק שלכם?

בפירוש לא, וככל שתבינו זאת מהר יותר כך תבינו עד כמה האופציות שלכם הן רבות. אומנם בעבר הלוואות היו ניתנים רק ללקוחות של בנק מסוים, אך היום זה כבר בכלל לא כך. היום אתם יכולים לבחור האם אתם רוצים לקחת הלוואה מהבנק שלכם רק כי אתם לקוחות בו או שאתם רוצים לפנות לבנקים אחרים כמו בנק ירושלים ולשמוע איזה תנאים הוא מציע לכם.

האם מומלץ לפנות אל מספר בנקים ולהשוות בין ההלוואות?

בהחלט כן. אם יש הרבה אופציות זה אומר שיש מקום להתמקח וזה אומר שיש מקום להשוות בין האופציות הרבות הללו, ואין ספק שכדאי לכם לעשות זאת. יש אומנם רגעים בחיים שבהם אדם צריך הלוואה, אך זה לא אומר שיש לכם רק אופציה אחת וזה גם לא אומר שאתם צריכים להסכים לכל תנאי שיציגו לכם עבור ההלוואה שאותה אתם מתכוונים לקחת.

איזה סוגי הלוואות יש?

זה מאוד תלוי על איזה בנק אתם מדברים, כי הלוואות כמו שיש בבנק ירושלים אין בבנקים אחרים, או לפחות לא בכאלה תנאים נוחים. אי אפשר להתחמק מכך שעל הלוואה צריך לשלם ריבית, אך יחד עם זאת, אתם בהחלט יכולים להגיע למצב שבו אתם משלמים ריבית נמוכה יותר. בנק ירושלים מציע הלוואה לרכישת מכונית חדשה, הלוואה של עד 50 שקלים לכל מטרה ועוד סוגים אחרים של הצעות ששווה לכם לבדוק.

האם לוקח זמן רב לקבל את הכסף לחשבון?

רוב הבנקים בימינו כבר עושים את העברת הכסף לחשבון של הלקוח מהר מאוד וכך גם נוהג בנק ירושלים. מהרגע שבו תגישו את הבקשה שלכם והיא תאושר יעבור מעט מאוד זמן עד אשר תראו את הכסף בחשבון שלכם. חשוב להיות מודעים לכך שיש תנאים שונים של החזר להלוואות של בנק ירושלים, וברוב המקרים אתם הם אלה שיכולים להחליט האם אתם מעדיפים לפרוס את ההחזר על פני 60 חודשים או שאתם מעדיפים להחזיר את ההלוואה הרבה יותר מהר. זה נוח כיוון שכך אתם יכולים להתאים את ההלוואה גם לצרכים שלכם וגם ליכולות שלכם כך שאין משהו טוב מזה.

לסיכום, אם בעבר הינו רגילים לכך שהיה צורך בערבים עבור כל הלוואה ואם בעבר היינו רגילים שהלוואה לוקחים רק מהבנק שבו יש לנו חשבון עו"ש, כדאי להבין שהיום הדברים שונים. בבנק ירושלים מחכה לכם הלוואה שתתאים לכם וכדאי לכם לבדוק את האופציה הזאת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה