שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות


אמנון
 
 

 

רגע לפני שאתה פונה לשוק האפור, תעצור! ותקרא את ההמשך. המצב הכלכלי במדינת ישראל אינו מאיר פנים, לרובינו יש אוברדראפט בבנק ואנחנו מצליחים לסיים את החודש על הקשקש האחרון. אין זו ידיעה חדשה כי הבנקים בישראל מקשים מעט על הלקוחות שלהם ולא שמחים לאשר הלוואות לכל אחד. אם בעבר הדרך היחידה לקבלת הלוואה הייתה דרך הבנק הידוע והמוכר, היום הכללים משתנים. עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לעשות היום כמעט הכול בלחיצת עכבר. אחד הממשקים הייחודיים הוא בקשת הלוואה דרך אתר האינטרנט. ישנן חברות אשראי שמציעות ללקוחות וגם לאלה שהם לא לקוחותיהם, לגלוש באתר ולסמן לפי בחירה אישית את הסיבה להלוואה, הסכום ופריסת התשלומים. הלוואות אלו נקראות הלוואות חוץ בנקאיות.

מי עושה הלוואות חוץ בנקאיות?

כפי שנאמר, חברות אשראי, חברות ביטוח, גופים פיננסיים ועוד. גופים הללו הגו רעיון נהדר שמקל על האזרח הפשוט ומגן עליו. אם הבנק לא נותן לך, אנחנו פה בשבילך. היתרון הגדול של הלוואות חוץ בנקאיות הוא שהן מתנהלות באופן גמיש ונוח מאוד. אם בבנק לוקח שבוע לאשר לך הלוואה וזאת כמובן בתנאי שאתה נמצא מתאים וכל הקריטריונים לטובתך, הלוואות חוץ בנקאיות ניתן לקבל תוך 24 שעות בלבד! כמו כן, אין צורך בהצגת טיעונים אשר מגבים את היכולות שלך להחזיר את הכסף, אין צורך בפיקדונות, ערבים שיחתמו עבורך וכל הבירוקרטיה המלווה בצעד.

מה לגבי העמלה?

נכון, ידוע כי העמלה גבוהה מהפריים כמעט ב-7% בממוצע בהלוואות חוץ בנקאיות, אך שמחשבים את היתרונות מול החסרונות מגיעים למסקנה שאפילו זה משתלם. הלוואות אקספרס עוזרות לך לקבל את הכסף כמעט באופן מיידי ולהחזיר אותו בתנאים שלך. במידה ואתה מעוניין לפרוס את התשלום במשך מספר שנים, אתה יכול. כמו כן, אם תרצה להחזיר את החוב שלך במכה בשלב מסוים, לא תצטרך לשלם קנס בשונה מהבנק , שם גם על התנהגות טובה צריכים לשלם.

גלגול ההוצאות

חברות האשראי והגופים השונים פורסים בפניך מספר רב של אפשרויות, הנוחות שהם מעניקים במתן הלוואות אקספרס יוצרת אצלך תחושת הקלה ולא לחץ. חברות האשראי מאשרות הלוואות דרך האינטרנט וגם דרך הטלפון, כאשר נציג מטעם החברה מתשאל אותך ומאשר את ההלוואה תוך 24 שעות או 48 שעות לכל היותר. כמו כן, חברות האשראי מאפשרות לך אפשרות בה תוכל לגלגל את ההוצאות החודשיות לחודש הבא, כך תחסוך את העמלה שנוצרת בעקבות האוברדראפט. כמובן, האופציה הפופולארית היא העברת הכסף ישירות לחשבון הבנק שלך, כאשר אתה מחליט בדיוק איך החשבון יתנהל.

הגשמת חלומות

הלוואות ניתן לעשות עבור צרכים שונים, אם ידוע לך כי תוכל בהמשך להחזיר את הכסף בטיפין טיפין, למה לא להגשים את החלומות שלך? חושב לטוס לחופשה בחו"ל? רוצה לקנות רכב חדש? רוצה לשפץ את הבית או פשוט להעניק לילד שלך מענק ללימודים האקדמאים? הלוואות זו לא מילה גסה, אם אתה זקוק לכסף באופן מיידי זה הפיתרון המושלם עבורך. הלוואות אקספרס בשיחת טלפון או לחיצה על העכבר ותוכל לראות את הכסף בחשבון הבנק שלך.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה