שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות ואשראי בבנק ירושלים לשיפוץ הבית


אמנון
 
 

לא פעם אנו נאלצים לבצע שיפוצים בדירה. בין אם אתם גרים בדירה שלכם, או שאתם משכירים דירה, ישנו צורך לתקן ולשדרג את הנכס כדי להמשיך לחיות בו באופן הראוי למגורי בני אדם. לפעמים הרצון או הצורך לבצע שיפוצים בדירה אינו מתאים לתקופה בה נמצאים מבחינה כלכלית. לשם כך, בנק ירושלים מאפשר לכם לקחת הלוואה לכל מטרה לשיפוץ הבית או הדירה. איך זה עובד ומי זכאי? כל התשובות לשאלות תחת קורת גג אחת.

 

הלוואה לשיפוץ דירה עם נזקים

הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים מתאימות למי שיש ברשותו דירה או כל נכס והוא נזקק לתקן אותה עקב נזקים בלתי צפויים. לדוגמה, רטיבות שנטמעה בקירות שנים והמצב הוביל לנזק רציני של אלפי שקלים, פיצוץ בצנרת שגרם לליקוי בכל המערכת, חידוש חיצוני של הבניין, תיקון סדקים בתקרות ובקירות, החלפת כל המרצפות בשל ריקבון ועוד. דירה עם נזקים היא פצצה מתקתקת לבעיות חמורות יותר, לכן חשוב לטפל בנזק בזמן. עם הלוואות בנק ירושלים, תוכלו לבצע שיפוץ בהחזרי תשלום נוחים ומבלי להיכנס לחובות.

 

הלוואה לשדרוג הבית לפני מכירה/השכרה

יש ברשותכם נכס, בית או דירה, ואתם מעוניינים למכור או להשכיר אותו. על מנת שתוכלו לקבל תמורה משתלמת וכדי שהנכס לא יעמוד ריק לחינם, תמיד מומלץ לבצע שיפוץ לשדרוג המראה הפנימי והחיצוני של הבית. עם הלוואה לכל מטרה תוכלו לצבוע את הקירות כדי לרענן את האווירה בדירה, לתקן תריסים, סדקים, רצפות, דלתות ועוד פריטים שזקוקים לחידוש ואאפילו להחליף כלים סניטריים ולחדש את הקרמיקות. השקעה כספית מיידית מהווה הצלחה במכירה או השכרה במחיר טוב יותר.

 

הלוואה לשדרוג בית חדש

קניתם בית? קודם כל, מזל טוב. במציאות הכלכלית המורכבת של היום, זו ממש הצלחה. עם זאת, לא פעם משקיעים את כל הכסף בהון התחלתי לקבלת משכנתא ולא חושבים האם יש צורך לבצע שיפוצים לפני הכניסה לנכס. הלוואות בנק ירושלים מתאימות למי שנכנסו לבית יד שניה וזקוקים לבצע כמה שינויים כדי לאוורר את מראה הבית, ואפילו למי שרכשו בית חדש לחלוטין אך רוצים לשדרג את המטבח, האמבטיה או השירותים עם ציוד וריהוט שאינו נחשב כסטנדרט.

 

הלוואה לחידוש נכס שאתם מתגוררים בו

עברו 15 שנים ואתם מתגוררים באותה דירה, באותו בניין. מצד אחד, רוצים שינוי, מצד שני, אתם אוהבים את השכונה, השכנים ומיקום הבניין. הלוואות בנק ירושלים מיועדות גם לאנשים שנמצאים בדיוק במצב הזה. עם הלוואה לכל מטרה, תוכלו לבצע מהפך אמיתי בכל עיצוב הפנים של הנכס מבלי לעזוב את כל מה שטוב עבורכם. אם תשלום כל הסכום כבד עליכם, לא צריך לחיות בדוחק ובצמצום, קחו את הסכום שנדרש לשיפוץ ופרשו לתשלומים נוחים שישתלבו בתזרים החודשי ותיהנו מהדירה המחודשת שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה