שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות חוץ בנקאיות של Cal


אמנון
 
 

 

אחזקת רכב היא סיפור לא זול, ומי מאתנו שמחזיק רכב יודע עד כמה הוא יכול לעיתים לעלות לנו. בעיקר כשמדובר על רכב ישן יחסית, רכב הדורש התעסקות והוצאות בלתי נגמרות, ולעיתים נדמה לנו שכבר יכולנו לקנות רכב חדש עם כל ההוצאות הללו. אז מה עם באמת לקנות רכב חדש או לפחות להחליף את הקיים ברכב טוב יותר ועם שנתון מתקדם יותר? לא כולנו יכולים... אך כיום ישנן פתרונות מימון ואשראי שמציעות חברות חוץ בנקאיות, ואחת מהן היא חברת cal, חברת אשראי אשר מציעה מספר מוצרים בתחום האשראי והמימון.

 

מימון בנקאי או חוץ בנקאי?

 

לפני שנדבר על הלוואות calנבין מהן האפשרויות העומדות בפנינו. האפשרות הראשונה הינה לממן מכסף מזומן, אבל את זה רבים מאתנו לא יכולים לעשות. האפשרות השנייה היא לקחת הלוואה מהבנק, מה שיכול להיות מצוין אך זה גם יסגור לנו את יתרת החשבון שלנו ולעיתים היתרה כבר הגיעה למקסימום ואי אפשר לקח עוד הלוואה. עוד אפשרות לקנות רכב היא על ידי מימון מחברת הליסינג או ההשכרה שמוכרת, אך הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא על ידי הלוואת חוץ בנקאיות, הלוואות שמוצעות על ידי חברות מימון שונות ובתוכן cal

 

Cal– הלוואה שקל לקבל וקל להחזיר

 

אז למה דווקא הלוואות cal? כי חברת cal  היא חברה מוכרת בשוק, מוכרת אומנם מתחום כרטיסי האשראי אך בשנים האחרונות היא מוכרת גם מתחום פתרונות האשראי וההלוואות. קבלת הלוואה מחברת calמאושרת בדרך כלל תוך זמן קצר, במידה כמובן שהבדיקות ליכולת ההחזר ללא בעיות, ואפשרויות ההחזר של הלוואות בחברה הינן רבות. החל בהחזר של סכומים גדולים בכל חודש בכדי "להיפטר" מההלוואה כמה שיותר מהר וכלה בהחזר ב"מנות קטנות" בכדי שזה לא יפריע להתנהלות הכלכלית היום יומית.

 

עוד פתרון לקניית רכב  

כשמדברים על הלוואות חוץ בנקאיות של חברת cal  מדברים גם על פתרונות יצירתיים נוספים שפיתחה החברה. אחד מהם הוא כרטיס calchoiceכרטיס אשר אם מימנתם חלק מעלות הרכב בעזרתו תוכלו בעזרתו גם לפרוס את התשלומים. הרעיון של הכרטיס הזה הוא שאתם יכולים להחליט מהו מקסימום הסכום החודשי שאתם יכולים לעמוד בו, מה שאומר שאם אתם צריכים להחזיר לא מעט כסף בחודש מסוים או באופן קבוע לתקופה מסוימת תוכו לבקש לשלם בכל חודש רק בהתאם ליכולות שלכם, ואומנם זה יאריך את משך ההחזר אך זה יקל.

 

הלוואות חוץ בנקאיות של calהן פתרון מצוין למי שלא יכול לשלם במזומן על רכב חדש או על כל דבר אחר, ואלו הלוואות שניתנות בדרך כלל במהירות רבה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה