שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות חוץ בנקאיות של Cal


אמנון
 
 

מתן הלוואות חוץ בנקאיות ללקוחות היא פעולה בעלת פוטנציאל רב מצידן של לא מעט חברות וגופים פיננסיים שאינם הבנקים. הלוואות מעין אלו נדרשות ללקוחות שאין ביכולתם, ברצונם או בעקבות כל סיבה אחרת לקחת הלוואה דרך הבנק. חברות מימון מהוות פיתרון נהדר ללקוחותיהן הפוטנציאליים שאינם עומדים בתנאים למתן הלוואות שהבנק מציב. חברות אלו הן חברות אשראי, חברות ביטוח או חברות שמתמחות בפנסיה כאשר כולם רואות בהלוואה מוצר פיננסי של ממש המגלם בחובו לא מעט פוטנציאל כאמור.

הלוואות דרך הבנק

חברת Calהיא אחת מחברות המימון הנ"ל ומספקת הלוואות Cal. בכל תקופה נוהג הבנק להעריך את לקוחותיו על מנת לברר מי מביניהם נמצא ברמת סיכון גבוהה יחסית של אי יכולת לעמוד בהחזרי התשלומים של סכום ההלוואה. מעבר לכך, לכל לקוח ישנה תקרה מסוימת של הבנק וכאשר הוא מגיע אל תקרה זו הבנק לא מאפשר לו לעתים לקחת הלוואה נוספת. לא מעט לקוחות נדרשים להלוואה נוספת בין אם עקב מינוס בחשבון הבנק ובין אם לצרכי מימון לימודים, נופשים בחו"ל, רכישת רכב חד וכן הלאה.

פתרונות מימון של חברת Cal

חברות חוץ בנקאיות מספקות פיתרון שבהחלט עשוי לעזור. הלוואות Calניתנות בתנאים נוחים, קלות להחזר וניתן במסגרתן לקחת סכומי כסף משתנים. הלוואות חוץ בנקאיות של חברת Calכוללות מגוון פתרונות מימון נוספים שאינם מתייחסים אך ורק להלוואות. חברת Calלדוגמא מעניקה ללקוחותיה אפשרות לחייב כרטיס בשם : CalChoise. כרטיס זה, גם לאחר חיובו, מאפשר גמישות מרבית בגובה ההחזר החודשית.

מתן הלוואות על ידי חברת Cal

פירושו של דבר הוא שלאחר החיוב ניתן להתקשר לחברה ולבקש ממנה לחייב מדי חודש בחודש סכום מוגדר שניתן לעמוד בו ועל ידי כך להימנע מבעיות עתידיות של התנהלות כלכלית קלוקלת. הלוואות Calהן הלוואות לכל מטרה ואין צורך להסביר או לתת דין וחשבון בפני נציגי החברה באשר לסיבה שבגינה יש צורך בהלוואה. אם למשל הלקוח מעוניין לממן חופשה משפחתית בחו"ל ואין ביכולתו לממן זאת באופן עצמאי לגמרי, ניתן לפנות בבקשה אל חברת  Calעל סמך הצרכים הרלוונטיים ולקבל הלוואה באופן די מהיר ולאחר האישור.

לאחר שניתן אישור על מתן הלוואה ללקוח על ידי החברה, ניתן יהיה לערוך את החישוב באופן עצמאי באשר לכמות הכסף שניתן יהיה להחזיר מדי חודש בחודש. בצורה זו אנו למעשה מבטיחים לעצמנו שקט נפשי על ידי מניעת חריגות לא רצויות לאחר מימון החופשה ולשלם במקום כל חודש את סכום הכסף שביכולתנו להוציא. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה