שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות חוץ בנקאיות – לקחת הלוואות לא מהבנק.


אמנון
 
 

 

צריך הלוואה על מנת לרכוש דירה, לשלם על שכר הלימוד האקדמאי שלך, לצאת לטיול עליו חלמת שנים על גבי שנים או על מנת לרכוש רכב חדש אך אתה לא מעוניין לבקש מהבנק שלך? כיום עומדות בפנייך אפשרויות רבות כך שאינך גם חייב.

 

הלוואות חוץ בנקאיות –כל מה שרציתם לדעת.

 

כולנו מודעים לכך שיוקר המחיה בישראל הוא גבוה ואנשים רבים נאלצים לקחת מדי פעם הלוואות לכל מיני מטרות על מנת להצליח לשמור על רמת חיים גבוהה וכן גם תקינה. אין שום ספק שכל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר, צפוי להגיע למצב בו יאלץ לקחת הלוואות בין אם מדובר על אנשים נשואים, רווקים או סטודנטים.

 

אז מהן הן למעשה הלוואות מסוג הלוואות חוץ בנקאיות? ובכן, הלוואות אלו, כמו שמן, הן הלוואות שלא מסופקות על ידי הבנקים. רבים מעדיפים לקחת הלוואות אלו על מנת שלא לפגוע במסגרת האשראי שלהם. כמו כן, חשוב מאוד לדעת שהלוואות אלו לא ניתנות בסכומים גדולים וזה בשל שהערבונות שלהן יותר מוגבלות.

 

אז מהיכן ניתן להשיג הלוואת חוץ בנקאית (ואין זה חשוב אם הלווה מעוניין להצמיד אל הלוואה ריבית פריים או לחילופין לא מעוניין להצמיד אל הלוואה ריבית פריים)? ובכן, ניתן להשיג הלוואות אלו מחברות ביטוח, קרנות, בתי השקעות, חברות מימון, חברות אשראי וכן גם מבנקים. כמו כן, חשוב לדעת שלא כל מוסד פיננסי מציע את אותם התנאים, את אותן הריבית ואת אותו החזר התשלומים.

 

הלוואות חוץ בנקאיות– רצוי מאוד לדעת.

 

שנייה לפני שמחליטים על לקיחת הלוואה ממקום כזה או אחר (עם ריבית פריים או בלי) יש לערוך השוואה בין התנאים של כל אחד מהמוסדות הפיננסים מציב ומציע. חשוב להבין שללא השוואה יסודית, לא תוכלו לדעת מהיכן הכי משתלם לכם לקחת את ההלוואה. זכרו שישנם גופים רבים שפועלים בשוק האפור ומהם עליכם להימנע בכל מחיר, גם אם אתם זקוקים להלוואה בצורה נואשת.

 

חשוב לוודא, טרם לוקחים את ההלוואה, מהו גובה הריבית שמוצעת לכם, משך החזר ההלוואה והאם להלוואה הנ"ל יש נקודות יציאה אשר יאפשרו לכם לפרוע את ההלוואה מתי שתחליטו. כמו כן, עליכם לקחת בחשבון שהתמקחות על הריבית היא התמקחות מאוד לגיטימית. חשוב להראות למוסד הפיננסי ממנו מעוניינים לקחת את ההלוואה רצינות, נכסים רבים, ערבויות, תזרים עיקבי של מזומנים וכולי. לא מומלץ בשום פנים ואופן להתחייב להחזר חודשי גבוה, מכיוון שהחזר כספי גבוהה יקשה עליכם לעמוד בו.

 

מידע נוסף.

 

רבים סבורים ובוטחים כי הלוואה כי הפיתרון המושלם לכל בעיותיהם הכספיות. רצוי מאוד לדעת שלעיתים התנהלות כלכלית כללית לא נכונה מובילה אותנו למצבים כלכלים לא טובים אשר בעקבותם אנו פונים אל גורמים פיננסים כאלו ואחרים בכדי לקחת הלוואות כספיות. בכדי לוודא שהתנהלותכם הכלכלית טובה, רצוי לפנות אל איש מקצוע בעל וותק וניסיון שזה יעזור לכם לבחון את ההתנהלות הכלכלית שלכם ויבדוק, יחד עמכם, את תנאי ההלוואות שקיבלתם בכל אחד מהמוסדות הפיננסים השונים. את איש המקצוע יש לבחור על פי ניסיון וותק (וגם על פי המלצות שקיבלתם מחברים, בני משפחה ומכרים). יש לוודא שלאיש המקצוע בנושא הפיננסים אין שום אינטרס אישי להפנות אתכם אל מוסד פיננסי כזה או אחר. על ידי כך תוכלו לקחת את ההלוואה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה