שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 
כלכלת ארגנטינה שהיא הכלכלה השנייה בגודלה באמריקה הלטינית היא נושא שנחקר רבות בעיקר ולו בשל העובדה שזוהי מדינה שחוותה במאה ה-20 גם צמיחה כלכלית מהירה וגם משבר כלכלי עצום. למעשה במאה ה20 והמאה ה21 ארגנטינה חוות כ 11 פשיטות רגל וחילופי משטר שלא הצליחו להגבר עליהן.  
המשך קריאה
אז הרי ברור לכל שטבעת נישואין אתם רוצים לענוד, אך כעת נותר לברר, רגע לפני האירוע הגדול שלכם, איך באמת רוכשים את טבעת הנישואין בשלושה שלבים פשוטים למדי. כל מה שאתם צריכים לדעת, לפניכם:
המשך קריאה
המשימה: לקנות טבעת אירוסין מנצחת. איך עושים זאת: עם בדיקות מקדימות רגע לפני רכישת הטבעת. אתה רוצה להבטיח כי הטבעת תהיה התגשמות כל החלומות של אהובתך? כך תוכל להבטיח זאת עם שלושה צעדים פשוטים.
המשך קריאה
חלום החתונה שלכם מתחיל עם אולם אירועים בתל אביב. לאחר מכן, בעת שאתם מפרקים את החלום שלכם לגורמים, אתם מבינים כי המטרה הברורה שלכם היא להפוך את האירוע שלכם לאירוע המדובר ביותר בקרב האורחים שלכם. 
המשך קריאה
עסקים קטנים רבים משתמשים בהלוואות בלון בכדי לממן את פעילות העסק. אך הלוואת בלון היא ברוב המקרים לא הפתרון האופטימלי במימון אשראי, אלא פתרון נוח לוגיסטית.
המשך קריאה
הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה סיוע של הלוואות נוחות לעסקים. סיוע זה עוזר עוד יותר לעסקים קטנים בתקופות של הסלמה ביטחונית הפוגעת בפעילות העסק.
המשך קריאה
הארץ השתנה רבות בשנים האחרונות, קמו ערים רבות, שודרגו והתפתחו ערים אחרות, כפרים, ישובים וקיבוצים. תנופת הבנייה בישראל היא מהמרשימות בעולם ודי לראות את קו הרקיע של תל אביב, ולחשוב על ערים גדולות אחרות בעולם. עם עשרים שנים של מצוינות, לנו בקבוצת יסודות צור...
המשך קריאה
קבוצת יסודות צור מאמינה בהתחדשות עירונית על מנת ליצור קהילה כבר למעלה מעשרים שנה. אנחנו מקפידים על מצוינות, תוך בנייה ברמה הגבוהה ביותר, המעודכנת ביותר והאיכותית ביותר – וזאת תוך שמירה על התחשבות בחיי הקהילה, הדיירים שנשארים בבתים 
המשך קריאה
הצלחה במציאת עבודה באמצעות קשרים זו השיטה הטובה ביותר
המשך קריאה
על מנת לעודד את היקף החיסכון בקופות הגמל גיבש משרד האוצר מודל חדש להפעלת קופות גמל- קופות גמל להשקעה. בכדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת באם להשקיע מכספכם בקופות גמל להשקעה נציג כעת כמה פרטים ועובדות ביחס לקופות הגמל החדשות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 375 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה