שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות למגוון מטרות


טל אור

Bloo הקמת אתרים באינטרנט – רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק – אתרי אינטרנט , תכנים מאמרים וקידום. התקשרו 077-4602099 או צרו קשר באתר שלנו http://www.bloo.co.il
 

 
 

אתם יכולים לקבל הלוואה כמעט לכל מטרה שאתם רוצים: אתם יכולים לקבל הלוואה לפתיחת עסק, יכולים לקבל הלוואה כדי לסגור את המינוס בבנק, עליו אתם לא פעם משלמים ריבית גבוהה מאוד, אתם יכולים לקבל הלוואה כדי לקנות רכב, יכולים לקבל הלוואה כדי להרשם אל לימודים גבוהים והרשימה עוד ארוכה מאוד. מקורות ההלוואות בימנו הולכים וגדלים וזה לא קורה במקרה.

הבנקים במקרים רבים עוזרים לכם להגשים את המטרות ואת היעדים שלכם בחיים בכך שהם מעניקים לכם הלוואה: סכום כסף מסויים אותו אתם צריכים להחזיר בתוספת לריבית, שלרוב נקבעת מראש, עד מועד מסוים. ישנן הלוואות שצריך להחזיר אותן בבת אחת ואחרות אשר ניתן להחזיר טיפין טיפין לאורך תקופה ממושכת. הסיבה העיקרית שהבנקים נותנים הלוואות בקלות יחסית היא כי הם בעצם מוכרים לכם כסף,כלומר הבנק מרויח מהריביות השונות בהחזר החודשי שלכם.

הלוואה כזו שכולם מכירים שמחזירים אותה לאט-לאט, אך לאורך עשרות שנים, היא המשכנתא. למעשה, זוהי הלוואה לרכישת דירה: הנכס המשמעותי ביותר שיש לאנשים רבים. מכיוון שמחירי דירות גבוהים כל כך לרוב מחלקים את המשכנתא לאורך שנים רבות כך שכל חודש המשפחה תוכל להחזיר סכום שהיא יכולה לעמוד בו.

בישראל מרבית הבתים נרכשים ע"י הלוואת משכנתא והיא ההלוואה הנפוצה ביותר וכנראה גם המשתלמת ביותר בימנו.

ללא הלוואה מהבנק מרבית האנשים לא היו יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה, ובוודאי שלא זוגות צעירים רבים. כמו כן, ללא הלוואה רבים לא היו יכולים לעמוד בתשלומי שכר הלימוד לאוניברסיטאות או למכללות ולא היו יכולים להנות מאוטו, מחופשה שנתית, מהיכולת להקים עסק או מכל דבר אחר עבורו הם לקחו הלוואה.

לקחת ברצינות לקיחת הלוואות

אין ספק כי הלוואה יכולה להיות דבר פשוט נהדר אך יש לזכור כי הלוואה זהו לא כסף שמקבלים במתנה מהבנק, אלא כסף ששייך לו. לכן, אם אתם יודעים שאתם לא יכולים לעמוד בריבית של הלוואה מסוימת ואם אתם יודעים שתתקשו להחזיר את מלוא סכום ההלוואה כדאי לשקול פעמיים האם בכלל לקחת הלוואה.

דברים שחשוב להתייחס אליהם בעת לקיחת הלוואות

אל תשכחו לחשב האם אתם אכן יכולים לעמוד בגובה ההלוואה. כמו כן, במקרים מסוימים שווה בכלל להדק את החגורה ולהמנע מלקיחת הלוואה שאולי תעזור למשפחה בהווה אך תגרום לבעיות בעתיד. כמו כן, חשוב מאוד להסתכל על גובה הריבית של ההלוואה ולברר אם היא צמודה למדד או לא.

דוידוף ייעוץ עסקי וארגון הלוואות ישמח לעזור לכם בפתרונות מימון שונים וייעוץ בעניין ההלוואות השונות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה