שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

הלוואות לסטודנטים


אמנון
 
 

 

חולמים על השכלה? רוצים ללמוד באוניברסיטה ולא יודעים איך עומדים בהוצאות הכבדות? לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו לא לעבוד בתקופת הלימודים ולצערנו לא כולם יכולים לעבור לגור אצל ההורים בתקופת הלימודים. בדיוק משום כך אספנו עבורכם כמה עצות שימושיות איך לצלוח את תקופת הלימודים באוניברסיטה או במכללה מבלי להיכנס לחובות כבדים. המאמר שלפניכם מציע כמה הצעות בתום של הלוואות לסטודנטים ויעזור לכם להבין מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

השפעת המצב הכלכלי

ראשית חשוב להבין כי המצב הכלכלי הקשה של השנים האחרונות מביא רבים למצב שבו ההוצאות היומיומיות הן גבוהות מרמת ההכנסה ולכם לא רק סטודנטים נאלצים לקחת הלוואות כדי לכסות את הוצאות המחייה היקרות. יתרה מכך, החוק שלא מאפשר לאזרחי ישראל לחרוג ממסגרת האשראי שהקציב להם הבנק גרם לכך שרבים נאלצים להיעזר בהלוואות כדי לכסות את המינוס בבנק.

החיזור אחרי הסטודנטים

ציבור הסטודנטים שנחשב ציבור חלש משום שאינו יכול לעבוד שעות רבות בזמן הלימודים ולכן הכנסותיו נמוכות הוא בהחלט ציבור שזקוק ביותר להלוואות ולמקורות מימון בתקופת הלימודים. מצד שני, זהו ציבור מחזר ואהוד במיוחד על הגופים הפיננסיים וביניהם חברות הביטוח, הבנקים וחברות האשראי והסיבה לכך היא שהסטודנטים הם העתיד הכלכלי של ישראל.

ציבור חזק כלכלית

כל גוף שואף לצרף לשורותיו לקוחות חזקים ממעמד כלכלי איתן. ציבור הסטודנטים עתיד להתחזק בשנים שלאחר סיום התואר ולכן הדרך הטובה ביותר לצרפם לגופים הללו היא על ידי מתן הלוואות לסטודנטים בתנאים אטרקטיביים במיוחד. משום כך מציעים כיום חברות האשראי, חברות הביטוח והבנקים הלוואות לסטודנטים, הלוואות חוץ בנקאיות ועוד הלוואות בתנאים נוחים במיוחד.

מימון שכר לימוד על ידי הלוואה

סוג אחד של הלוואות לסטודנטים הוא הלוואות למימון שכר לימוד. אלה הלוואות שניתנות לתקופה של שנה אחת, כך שכדי לממן שלוש שנות לימודים אקדמיים יש צורך לקחת שלוש הלוואות. דרך נוחה במיוחד להחזיר את ההלוואות הללו, היא הסדר שבאמצעותו ניתן להתחיל להחזיר את ההלוואות רק לאחר סיום הלימודים ואפילו לאחר שנה מסין הלימודים האקדמיים. בדרך זו מבטיח הסטודנט מימון של שכר הלימוד לכל שנות התואר כשאת ההלוואה הוא יחזיר לארח סיום הלימודים כאשר הכנסתו תעלה באופן משמעותי.

חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות שניתנות על ידי לברות האשראי וחברות הביטוח הן דרך נוספת לעזור לסטודנט לממן את לימודיו ואת הוצאות המחייה. הלוואות חוץ בנקאיות אינן תלויות בגובה ההכנסה או במצב החשבון וכדי לקבלו מספיק לערוך שיחת טלפון קצרה. זהו תהליך קצר ונוח יחסית שבאמצעותו יכול הסטודנט תוך זמן קצר ובלי ערבים, טפסים וביטחונות לקבל סכומי כסף לא מבוטלים. יש לציין כי הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שנושאות בדרך כלל ריבית גבוהה יורת בשל הסיכון שנוטל הגוף המלווה.

הבנק

סוג אחר של הלוואות הוא הלוואות לסטודנטים דרך הבנק. הבנקים ערים לתחרות על ציבור הסטודנטים ולכם גם הם מציעים הלוואות לסטודנטים בתנאים נוחים במיוחד עם ריביות נמוכות, תנאי החזר אטרקטיביים ועוד הטבות שונות. גם כאן ניתן להגיע להסדר נוח לגבי החזר ההלוואה ואף להחזירה לאחר סיום הלימודים. בכל מקרה בין אם תבחרו לקחת הלוואות לסטודנטים דרך הבנקים או הלוואות חוץ בנקאיות, חשוב לזכור לערוך סקר מקדים כדי להיות בטוחים שאתם מבלים את התנאים הטובים ביותר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה