שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות מדינה לעסקים בתקופות של הסלמה ביטחונית


ערן רגב

ערן רגב - כלכלן ראשי מוסמך במימון (MBA)

מנועי צמיחה פתרונות מימון ופיתוח עסקי

www.government-loans.co.il

 
 

פיגועי ההצתות שהתחוללו בחודש האחרון בישראל, באזורי חיפה וירושלים, פוגעות בחיי היום יום של התושבים וגם בעסקים הקטנים. כאשר קוראים מקרים שכאלו עסקים נאלצים להתמודד עם סט בעיות חדש, אשר נוספות לבעיות הרגילות שלהם. בדרך כלל הפגיעה בעסקים בתקופות של הסלמה ביטחונית פוגעת במספר דרכים מרכזיות.

ראשית, היא גורמת לאיבוד ימי עבודה בעסק. הרבה עסקים נאלצים לסגור את העסקים שלהם בתקופות קשות שכאלו. זה יכול להיות עסק שהיה בקרבת שריפה והיה חייב להתפנות או אזר שלב של עסקים שסגר בגלל איום קטיושות. איבוד ימי עבודה שווה לאיבוד הכנסות, וזה פגוע בתזרים המזומנים של העסק. עסק שמפסיד מספיק ימי עבודה יכולה להיפגע קשה, וכאם נכנסת האפשרות לקחת הלוואה בערבות המדינה.

אם כבר התחלנו לדבר על ירידה בהכנסות העסק כתוצאה מאיבוד ימי עבודה, חשוב גם להזכיר שתקופות של הסלמה ביטחונית מאטות את כל המשק. אנשים פחות רוצים להוציא כסף, בין אם זה על בילויים ובין אם זה על הוצאות חודשיות רגילות. אז עסקים קטנים תמיד מרגישים את ההאטה במשק על בשרם בירידה בהכנסות. הדוגמה הכי קלאסית למקרים שכאלו הן המסעדות אשר תמיד בתקופות של הסלמה ביטחונית מדווחות על ירידה בהכנסות.

כמובן שגם צריך לזכור שהסלמה ביטחונית מורידה אטרקטיביות של עסקים לבצע השקעה בעסק ולהתפתח מתוך החשש וחוסר הוודאות של פעילות העסק. אם לא מתקיימות תקופות של הסלמה ביטחונית והעסק יכול להיות אופטימי לפעילות העסק העתידית אז הוא ירגיש הרבה יותר בטוח להשקיע חזרה בעסק ולנסות ולפתח את הפעילות. עסק שלא מבצע השקעה ופיתוח סופו להיסגר בגלל שהוא לא עומד בשינויי השוק. גם במקרים הלוואות מדינה בעת הסלמה ביטחונית יכולות לסייע כי עסק פחות יחשוש לבצע השקעה אם הוא יכול לגייס אשראי זול למימון ההשקעה.

צריכים סיוע בגיוס הלוואה בערבות המדינה? היכנסו לאתר government-loans.co.il למידע נוסף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה