שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואות פרטיות - כל אחד יכול ליהנות מהלוואה


טלי גל
 
 

כיום, מוצעות מגוון רחב של הלוואות פרטיות וכל אחד יכול לגשת אל חברות חוץ בנקאיות ולבדוק מה הן ההלוואות המוצעות לקהל היעד הפרטי ולהגיע להכרעה באשר להלוואה המתאימה לו או לה.

 

הלוואות פרטיות- מגוון הלוואות

ישנן הלוואות רבות אשר מותאמות לקהלי יעד ספציפיים, כמו למשל הלוואות לשכירים, הלוואות למורים והלוואות לקהלי יעד נוספים, דבר המאפשר לחברות החוץ בנקאיות לקבוע את התנאים של ההלוואה בהתאם לקהל היעד. אם גם אתם החלטתם כי אתם זקוקים להלוואה חשוב שתבצעו הכנה מקדימה מקיפה וזאת על מנת להיות בטוחים כי אתם בוחרים בהלוואה המתאימה למצבכם הכלכלי ולאפשרויות ההחזרה שלכם. ישנן מספר נקודות אשר חשוב לקחת בחשבון וזאת בטרם אתם מחליטים לקחת הלוואה זו או אחרת.

 

הלוואות פרטיות- תנאים

יש לקחת בחשבון כי החברות החוץ בנקאיות אשר מציעות הלוואות פרטיות לוקחות בחשבון כי רוב האנשים אשר פונים אליהם עושים זאת לאחר שהם לקחו הלוואה אחת לפחות מהבנק ומוגבלים בלקיחת הלוואות נוספות או שהבנק אינו מאשר להם הלוואה וזאת משום מצבם הפיננסי. נתון זה מאפשר לחברות החוץ בנקאיות להציע הלוואות פרטיות בתנאים שלא משתלמים לכל אחד, לכן חשוב מאוד לבדוק מה גובה הריבית אותה גובה החברה ותוך כמה זמן הלקוח חייב להחזיר את סכום ההלוואה.

 

הלוואות פרטיות- החברה ואמינותה

יש לוודא כי אתם לוקחים הלוואה מחברה אמינה אשר מוכנה להציג בפניכם אישור ממשרד האוצר כי היא קיבלה היתר למתן מימון/ הלוואות. חברה אשר מתחמקת מהצגת אישור זה היא חברה לא אמינה ולכן מומלץ כי לא תיקחו ממנה הלוואה, שכן יש אפשרות כי היא פועלת בצורה לא חוקית. דבר נוסף וחשוב הוא לשאול את החברה האם אתם יכולים להחזיר את התשלום החודשי של ההלוואה באמצעות הוראת קבע. נורה אדומה צריכה להידלק אם החברה אינה מסכימה, דבר אשר בדרך כלל מצביע על כך כי מדובר בחברה קטנה אשר אינה יכולה להציע ללקוחותיה את כל אפשרויות ההחזר הקיימות ולכן אולי משתלם לכם לפנות לחברה הבאה ברשימה. חשוב מאוד לבדוק מיהי החברה בטרם אתם מחליטים לקחת הלוואות לכל מטרה או כל הלוואה פרטית אחרת ממנה. קחו בחשבון כי ככל ששם החברה מוכר יותר והיא קיימת שנים רבות בשוק, כך גם אמינותה גבוהה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה