שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואת אקסטרא


אמנון
 
 

 

הלוואות חוץ בנקאיות הלכו והפכו פופולאריות יותר ויותר בשנים האחרונות הודות לתכונות שלהם וליכולת שלהם להעניק אשראי נוסף על האשראי הניתן על ידי הבנק והאופן הקל יחסית בו הן מתקבלות בחשבון הלקוח. החיים המודרניים והמערביים מעמידים בפנינו אתגרים כלכליים רבים ומי מאתנו לא נתקל בצורך המידי בסכום כסף גדול למימונים שונים או בצורך לפרוס לתשלומים חובות או תשלומים גדולים במיוחד.

הלוואות חוץ בנקאיות מהוות יתרון גדול במיוחד בעבור כל מי שצריך סכום כסף מידי או פריסת תשלומים הודות לעובדה שהן נוספות על האשראי שמעמיד הבנק ללקוח ולעובדה שהן אינן מצריכות הצגת בטחונות וערבים לצורך קבלת ההלוואה. בין אם המטרה היא למימון מטרות נופש או פנאי ובין אם המטרה היא לכיסוי חובות או מימון תשלומי חובה, הלוואות חוץ בנקאיות הן התשובה האידיאלית בעבור מי שצריך כסף מידי ונוסף על האשראי הניתן על ידי הבנק.

הלוואה חוץ בנקאית – הגדרה ודוגמאות

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת מחוץ למסגרת האשראי של הבנק. בהליך האישור של הלוואה חוץ בנקאית לא נעשית התחשבות במסגרת הכוללת של האשראי העומד ללקוח בבנק. כלומר, אם בבנק ההלוואה מבוצעת בחישוב כולל של סך האשראי של הלקוח בהלוואות קיימות, מסגרת האשראי בעובר ושב שלו ובקרדיט של כרטיסי האשראי, הרי שהלוואה חוץ בנקאית אינה מתחשבת אשראי הקיים ללקוח ועומד כבלתי תלויה.

דוגמא להלוואה חוץ בנקאית היא הלוואת אקסטרא של חברת call  המוענקת ללקוחות כל הבנקים מקבלי המשכורת. הלוואת אקסטרא היא הלוואה חוץ בנקאית מכיוון שאינה מתחשבת בסך האשראי העומד לרשות הלקוח בבנקים המנהלים את חשבונותיו.

הלוואת אקסטרא – תכונות ותנאים

מיני הלוואה או הלוואת אקסטרא היא הלוואה חוץ בנקאית אשר ניתנת ללקוחות כל הבנקים. את ההלוואה יכול לקבל מי שהוא בעל משכורת שוטפת. גובה ההלוואה המקסימלי הניתן הוא עד ארבעים אלף שקלים בהתחשב ביכולת ההחזר של הלקוח את ההלוואה. פריסת התשלומים של הלוואת אקסטרא היא עד שישים חודשים והיא יכולה לשמש לכל מטרה. התנאים לקבלת ההלוואה עומדים בשיקול של החברה ואינם כוללים הצגת ערבויות וביטחונות.

כיצד לבקש את ההלוואה?

מיני הלוואה או הלוואת אקסטרא של חברת callהיא מסוג ההלוואות הישירות ולכן ניתן לבקש את ההלוואה באמצעות אתר האינטרנט של החברה על ידי מילוי טופס בקשת הלוואה קצר באתר החברה או על ידי נציג טלפוני. עם הגשת כל המסמכים הדרושים, ההלוואה תעבור לאישור ותאושר תוך שלושה ימי עסקים שבתומם יזוכה הכסף בחשבון העובר ושב של הלקוח.

למי מיועדת ההלוואה?

הלוואת אקסטרא מיועדת ללקוחות כל הבנקים ובעבור כל מי שהוא בעל משכורת שוטפת בחשבון וזקוק לכסף מידי לכל מטרה. לקוחות כל הבנקים רשאים לבקש מיני הלוואה בין אם ברשותם הלוואות נוספות ובין אם ניצלו את מלוא קו האשראי העומד לרשותם על ידי הבנקים. הלוואת אקסטרא של חברת call  יכולה לשמש לאשראי לצורך תשלומים, ליציאה לחופשה, לכיסוי החריגה בחשבון הבנק, לרכישת אוטו חדש או לשדרוג מכונית קיימת, למימון לימודים ועוד. מיני הלוואה היא למעשה מוצר אותו רוכש הלקוח ומשלם עליו בתשלומים ממש כמו רכישת מוצר באמצעות כרטיס אשראי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה