שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

המדריך המלא לבחירת שעון נוכחות


גיל יצחק

גיל יצחק

כותב תוכן

 
 

 

שעון נוכחות נחשב בשנים האחרונות לאלמנט הכרחי מבחינתו של כל מקום עבודה מכובד בכל רחבי העולם, כשמלבד מעקב ישיר על נוכחותו של כל עובד, מאפשר בנוסף לבחון תפוקתו ויעילות העסקתו. בעולם המתקדם של ימינו, ניתן למצוא אינספור סוגים של שעוני נוכחות, כשעל כל ארגון עבודה מוטלת החובה לבחור את המוצר היעיל והמתאים ביותר לצרכיו. בהתאם לכך, בחירת שעון נוכחות מומלצת להיעשות על סמך מספר שיקולים מרכזיים, עליהם יפורט בהרחבה בהמשכו של המאמר.                                

שעון נוכחות שיתאים לאופי העבודה באותו ארגון
שעון נוכחות אמור בראש ובראשנה להתאים לאופי העבודה הנהוג באותו ארגון, דבר שיבטיח לכל העובדים בו את נוחות השימוש המקסימאלית. למשל, במידה ומדובר בארגון עבודה כלשהו אשר מתבסס בעיקר על עבודה דרך המחשב, מומלץ לבחור בשעון נוכחות אינטרנטי, המאפשר לכל עובד לדווח באופן פשוט על זמני הכניסה והיציאה מן העבודה דרך המחשב. לעומת זאת, במידה ומדובר בעבודה שאינה מתבססת על מחשבים, רצוי לבחור בשעוני נוכחות ביומטריים או בעלי קורא מגנטי.       

שעון נוכחות בעל התאמה למספר העובדים באותו ארגון
שיקול נוסף שכדאי היום לקחת בחשבון לפני שניגשים לבחור שעון נוכחות, הינו כמובן מספרם של העובדים אשר מועסקים תחתיו של כל ארגון. בהתאם לכך, מומלץ לבחור בשעון נוכחות אשר יוכל למעשה להכיל בתוכו את הנתונים של כל העובדים המיועדים להתנהל דרכו. כמו כן, חשוב להדגיש כי מערכות שעוני הנוכחות המתקדמות של היום, מוצעות למכירה בשלל דגמים ייחודים, המיועדים לספק את המענה הנדרש לארגון עבודה בכל גודל.

שעון הנוכחות הכולל בתוכו את כל הפונקציות הנדרשות מבחינתו של ארגון העבודה
כל ארגון עבודה המעוניין לרכוש שעון נוכחות אשר יסייע לו להגיע למצב של יעילות מערכתית מכל הבחינות, חייב כמובן לשים  דגש בבחירתו על אותן הפונקציות הנצרכות ביותר עבורו לעיבוד נתוניו של כל עובד ועובד. כל אחד מאותם הדגמים הרבים של שעוני הנוכחות שמוצעים היום למכירה ברחבי השוק, כולל בתוכו מערכת ייחודית המתבססת בפעילותה על מספר פונקציות שונות, עובדה המחייבת כל ארגון עבודה למצוא את המערכת התואמת ביותר לאופי התנהלותו.  

http://www.makortech.co.il/

 

בעולם התעסוקה של היום, נוהגים רובם המוחלט של מקומות וארגוני העבודה השונים להשתמש בשירותיו של שעון נכוחות, המהווה ללא כל ספק סמל להתנהלות נכונה ויעילה. כמו כן, בעת כשניגשים לרכוש מערכת מן הסוג הזה, חשוב לוודא כי אכן מדובר בזו התואמת ביותר את דרישותיו וצרכיו השונים של אותו מקום עבודה, שתאפשר למעשה לרכז על גביו של מאגר הנתונים את הפרטים הרלוונטיים אודותיו של על עובד ועובד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה