שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הנהלת חשבונות לעצמאיים


אסף יהלומי
 
 

אנשים רבים אשר עובדים כעוסקים פטורים וכעוסקים מורשים אינם מוצאים ידיים ורגליים בכל הקשור אל הנהלת חשבונות. אלו בדרך כלל עוסקים בפעולות רבות, כמו למשל שיווק, מכירה, אספקה והנהלת החשבונות בעצמם ולכן אם הם מעוניינים להצליח, הם חייבים לתכנן את זמנם וכל פעולה אשר הם מבצעים בצורה חכמה ויעילה. כאן נכנס לתמונה גם תחום הנהלת חשבונות ותכונה ייעודית אשר יכולה לעזור להם במידה רבה.

הנהלת חשבונות- עוסק פטור

כל עוסק פטור מחויב לספק ללקוחותיו חשבוניות עסקה המהוות דרישת תשלום ולאחר קבלת התשלום הוא חייב לספק להם קבלה המהווה אישור ללקוח ולרשויות כי הוא קיבל סכום מסוים של כסף מאותה חברה בעבור העבודה אותה הוא ביצע.

בנוסף, עוסקים פטורים מחויבים לדווח פעם בשנה על הכנסותיהם לאותה שנה וכן דו"ח שנתי והם מחויבים לנהל ספר חשבונות מסודר למקרה בו הם ידרשו על ידי רשויות המס לתת דין וחשבון על פעולותיהם. תוכנה להנהלת חשבונות תאפשר להם להנפיק במהירות ובקלות חשבוניות עסקה, קבלות, לנהל דו"חות שונים, ולהפיק דו"חות ואישורים לרשויות. בנוסף, התוכנה תאפשר להם להציג בפני הרשויות ספר חשבונות מסודר המותאם לנדרש בחוק.

הנהלת חשבונות- עוסק מורשה

עוסקים מורשים מחויבים לספק חשבוניות מס ללקוחותיהם, להגיש דו"חות תקופתיים בתדירות גבוהה לרשויות, וניתן לומר כי הפעולות הנדרשות מהם בכל הקשור אל הנהלת חשבונות רבות ומורכבות יותר מאשר אלו של העוסקים הפטורים. קורס הנהלת חשבונות יעזור להם רבות בהבנת התוכנה וביכולת לארגן ולנהל את העסק שלהם בצורה נכונה ויעילה ותוכנת החשבונאות תעזור להם לנהל ספר חשבונות מסודר ומותאם לחוק.

הנהלת חשבונות- חובה בכל תוכנה

אם גם אתם החלטתם כי אתם מעוניינים לנהל את מערך החשבונאות שלכם בצורה יעילה ומסודרת ולרכוש תוכנה המיועדת לכך, חשוב לוודא כי התוכנה אותה אתם מתכוונים לרכוש מאגדת את האפשרויות הבאות:

הפקת מסמכים- יש לוודא כי ניתן להפיק את כל המסמכים הדרושים לכם מחשבוניות ועד דו"חות. בנוסף, חשוב לוודא כי ניתן להוסיף חתימה דיגיטלית לכל המסמכים.
  אפשרויות- וודאו כי יש לכם אפשרות שליחה של המסמכים ישירות לכתובות דואר אלקטרוני, פקס והורדת הקובץ בפורמט המתאים לכם.
  ניהול- וודאו כי התוכנה קולטת כל נתון כספי ומאפשרת לכם להזין אותו בשדה המתאים לו וכי לאחר מכן יש לכם אפשרות של הפקת דו"חות על פי פילוחים שונים.
  גיבוי- וודאו כי התוכנה מגבה את כל בסיס הנתונים.
  עלויות- עלות שנתית של שימוש בתוכנה להנהלת חשבונות נעה בין 200 ₪ ל- 500 ₪. אם מציעים לכם תוכנה שעולה יותר בררו מהי כוללת, יכול להיות שהיא כוללת תוכנות נוספות.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה