שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הצורך מאחורי יעוץ כלכלי


mata rotze
 
 
שוב פעם מינוס? בהנחה שאתם דיי בטוחים שהחיים "המיוחדים" שלכם לא ממש זורמים להיכן שרציתם ובנוסף למצב זה, אתם ברוב הזמן מוגבלים מבחינה תקציבית הגם שאתם מרווחים טוב, מומלץ ואף רצוי שתשקלו את צורכיכם בקבלת ייעוץ מקצועי בתחום הפיננסי.

חברת ייעוץ אסטרטגי

יש מספר רב של כלים ידידותיים שיש מצב שיסייעו לכם בכל בקשור ל"לסגור את החודש" בהצלחה. ראשית כל, העניין החשוב ביותר הוא להיות פרקטיים ולהכיר את גבולות התקציב שלכם. אספקטים כמו: הכנסות, הוצאות קבועות, דברים שאתם לא יכולים בלעדיהם ובזבוזים שונים, וע"פ מרכיבים אלו לפעול ולהתנהל. להלן הדגמה-

סך ההכנסות - שכר של 6000 ₪

הוצאותיכם הסדירות- ארנונה וש"ד 2350 ₪, שכר לימוד לילד 560 ₪, חוגים לילדה 310 ₪

הוצאות הכרחיות- דלק 550 ₪, חיתולים לתינוק 130ש"ח

ברגע שנחסר את סעיפי ההוצאות מההכנסה נוכל לגלות מה היא היתרה לבילויים. לפי החישוב שביצענו נתנהל נכון בשיגרה ולא בדרך הפוכה, כמו שרוב האנשים נוטים להתנהל.

במקרה שאתם לא מעולים בניהול חשבונות, מומלץ שתחשבו לעומק על אחד משירותי העזר השייכים לתחום הזה של התנהלות פיננסית, לדוגמה - ייעוץ פיננסי, חשוב מאוד לציין שרוב השירותים מותאמים למשפחות וגם לחברות גדולות.

בכל דרך שתבחרו- להעזר בשירותי יעוץ כלכלי או לנסות להסתדר בעצמכם, חשוב שתבינו שלא חסרים מצבים שמצריכים התייחסות אחרת לתחום התקציב. נסיבות לדוגמת: בניית בית או לימודים. סיטואציות מסוג זה מתאפיינות בשינוי משמעותי של ההכנסה או של שגרת ההוצאות לתקופה ארוכה.

כפי שהסברנו בפוסט, יש המון אופציות שיכולות לסייע לאנשים להתנהל פיננסית בצורה פיקחית, הקטע החשוב הוא לנסות להבין מה אתם מוכרחים לקבל. למגוון פתרונות עסקיים http://www.x2y.co.il/ייעוץ-כלכלי.html .

טיפ לחיים בתחום הכלכלי, הוא לעולם לא להיות מאלו שחושבים "יהיה בסדר" ו/או "סמוך עלי אני מבין" אלא להיות ערניים וממש להבין מה קורה בסיבבתכם בנושא הפיננסי.

לסיום, במידה והינכם לא סגורים מה נחוץ לכם, אם בכלל,, או אם ישנן עוד התחבטויות", "כדאי ומומלץ לכם לגלוש לאתר שלנו ולקבל מענה איכותי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה