שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

השוואת ביטוח משכנתא: ביטוח משכנתא AIG מול ביטוח משכנתא ביטוח ישיר.


אמנון
 
 

 

תלאות ובעיות שעומדות בפני רוכשי הדירות בארץ.

אצלנו בארץ יש בעיה אחד מהותית וכוללת, שאין בן אדם שלא נתקל (או ייתקל) בה במהלך החיים שלו. לבעיה הזאת קוראים בעיית הדיור. ענף הבנייה בישראל לא מצליח לעמוד בקצב הביקושים לדירות, כאשר הסיבות לכך הן רבות ומגוונות, החל מביורוקרטיה מסועפת שמקשה על הפשרת הקרקעות שנמצאות בבעלות המדינה לטובת בנייה עליהן וכלה בהעדפה הברורה של הקבלנים לבנייתה דירות יוקרה, כאשר מי שרוכש אותן הם ברוב המקרים יהודים עמידים מחו"ל. אזרח ממוצע חייב לקחת משכנתא גדולה כדי לממן רכישת דירה בארץ.

נושא המשכנתא ונושא ביטוח משכנתא בארץ.

משכנתא זאת בעצם הלוואה בתנאים יחסית נוחים שבנקים בישראל נותנים לאזרחים. כדי לקבל משכנתא מהבנק, רוכשי הדירות צריכים לעשות לפני כן ביטוח משכנתא. בארץ יש חברות ביטוח רבות שמציעות מסלולים אטרקטיביים מאוד לעשיית ביטוח משכנתא. כך למשל יש את ביטוח ישיר ביטוח משכנתא או למשל ביטוח משכנתא AIG. חברות אלה מציעות מסלולים שונים שכל אחד מהם אטרקטיבי מאוד, לשם ביטוח משכנתא שהאנשים מתעתדים לעשות.

איזה ביטוח משכנתא כדאי לעשות, ביטוח ישיר ביטוח משכנתא או ביטוח משכנתא AIG?

שני חברות הביטוח מציעות מגוון מסלולי ביטוח שנבדלים אחד מהשני בגובה התשלומים, היקף הכיסוי של הביטוח ועוד מגוון היבטים של הביטוח. כל מי שמתלבט בין ביטוח משכנתא AIG לבין ביטוח ישיר ביטוח משכנתא צריך לבדוק את כל המגוון של האופציות ששניהן מציעות. שני חברות הביטוח הללו הן מחברות הביטוח הגדולות, המוכרות והפופולריות בקרב הישראלים. כמו כן, חברות הביטוח הללו הן אמינות מאוד ועושי הביטוח יכולים לסמוך שבמקרה והן יצטרכו לפדות את הביטוח, הן יעשו זאת.

למה צריך בכלל לעשות ביטוח למשכנתא?

בכל אופן, עשיית ביטוח למשכנתא היא בגדר חובה בארץ. שום בנק לא יסכים להעמיד לרשותכם משכנתא, לולא תציגו בפניו ביטוח שעשיתם למשכנתא זו. ביטוח למשכנתא נעשה לטובת הבטחת האינטרס של הבנק, שהוא כפי שלא תתקשו לנחש לשמור על כספו. ביטוח המשכנתא כולל 2 סוגים של ביטוח: ביטוח חיים וביטוח מבנה, כאשר הראשון בא להגן על האינטרס של בנק במקרה של מות של אחד מלוקחי המשכנתא והשני נועד לכסות את ההוצאות במקרה של הריבה  או פגיעה רצינית בנכס עצמו שהוא הדירה עליה משולמת המשכנתא.

על איזה פרטים כדאי לרוכש הדירה העתידי לשים לב?

כשאנחנו בוחרים את ביטוח המשכנתא, צריך להתייחס למספר פרטים. קודם כל, לפני שאנחנו לוקחים על כתפינו את עול המשכנתא, חשוב שנדע מהי תכנית ההחזר של המשכנתא לבנק. לפי תכנית החזר המשכנתא, נוכל גם לבחור את הביטוח המתאים למשכנתא. ככל הגובה התשלומים שלנו עבור המשכנתא יהיה רב יותר, כך גם התשלום בעבור הביטוח יהיה גבוה יותר ולהיפך. כלומר צריך לעשות תיאום בין גובה התשלומים לבנק במסגרת החזרת משכנתא לבין גובה התשלומים במסגרת הביטוח למשכנתא שעשינו.

כך או כך, תצטרכו לפנות לאחד מחברות הביטוח כדי שהן יעשו לכם ביטוח למשכנתא. כדאי לברר היטב, לבדוק את כל האופציות ולבחור את האופציה המתאימה לכם, להכנסותיכם, תכניות שלכם לחיים ושאר המאפיינים שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה