שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

השוואת משכנתא: בנק לאומי למשכנתאות מול טפחות משכנתאות


אמנון
 
 

 

אם אתם לא יכולים לסבול יותר את העניין של לשלם שכר דירה בכל חודש, ואם אתם לא יכולים לסבול את העניין הזה שחוזה השכירות שלכם עלול להסתיים בכל שנה, אולי הגיע הזמן לשינוי. שינוי טוב בתחום המגורים יכול להיות קנייה של בית, ואין זה משנה אם אתם מעוניינים לקנות בית עם גינה גדולה או שאתם רוצים לקנות דירה בבניין מגורים חדש ויוקרתי. הדבר המרכזי בלקנות בית, הוא קודם כל ההחלטה, ואחר כך מקורות המימון. לצערנו, רוב האנשים שרוצים לקנות בית במדינת ישראל, ובעולם כולו, לא יכולים פשוט ללכת לסניף הבנק שלהם ולמשוך את הכסף הדרוש לקניית הבית, כי מדובר על סכומים גבוהים מאוד. זוהי הסיבה לכך שרוב האנשים נאלצים לקחת משכנתא, בין אם מדובר על משכנתא שהם לוקחים מבנק כמו בנק לאומי למשכנתאות או על משכנתא שהם לוקחים מבנק כמו טפחות משכנתאות. חשוב להבין שאם אתם רוצים לקנות בית, מעבר לחיפוש הבית שאהוב עליכם ושאותו אתם רוצים לקנות, אתם חייבים להשקיע לא מעט במציאת המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, כי הלוואה טובה עושה לפעמים את כל ההבדל.

התאימו את המשכנתא

בימים עברו לא היו הרבה סוגים של משכנתאות כמו שמציגים לכם עובדים של בנק לאומי למשכנתאות או של טפחות משכנתאות. בעבר, אם הייתם נכנסים אל מקום כמו טפחות משכנתאות או אל בנק לאומי למשכנתאות, הייתם יכולים לקבל הלוואה מסוימת, מבלי שהיא הייתה מאוד מותאמת למצב האישי שלכם. היום הדברים כבר לא עובדים ככה, מכמה סיבות. ראית, ישנה תחרות מאוד גדולה בין הבנקים השונים שמציעים הלוואות לקניית דירה, ושנית, יש דגש רציני ביותר על סוג ההלוואה, כי יש הרבה הלוואות שונות. חשוב להבין שכל אדם זקוק לסכומי הלוואה שונים כשהוא קונה בית, גם בגלל שמחירי הבתים שונים, וגם בגלל שלכל אדם יש הכנסה אחרת. כדי לא לקחת הלוואות שיהיה קשה מידי להחזיר, הבנקים השונים מנסים להתאים לכל לקוח באופן אישי את ההלוואה שתהיה הכי טובה לו. אם החלטתם שאתם רוצים לקנות בית, מומלץ לכם מאוד לעשות השוואה בין הבנקים השונים, כי להבין איזה הלוואות מוצעות לכם, ובעיקר, מה התנאים של ההלוואות השונות. רק אחרי שתעברו בין בנקים שונים, בין אם מדובר על בנק טפחות משכנתאות או על בנק לאומי למשכנתאות, תוכלו להיות שלמים עם ההחלטה שלכם לגבי משכנתא כזו או אחרת.

להתחייב על משהו שתוכלו להחזיר

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר לוקחים הלוואה, בין אם מדובר על הלוואה לקניית בית ובין אם מדובר על הלוואה למטרות אחרות, היא לקחת הלוואה שאתם באמת יכולים להחזיר. אין כל טעם לנסות לקחת הלוואה של סכומים גדולים מידי, או הלוואה שבכל חודש אתם צריכים לשלם עליה המון, כי אז יהיה לכם מאוד קשה מבחינה כלכלית. זוהי הסיבה לכך שכדאי לכם מאוד להקשיב לכל פרט, ובסבלנות רבה, במקומות השונים שמהם אתם שוקלים לקחת הלוואה. יחד עם כל האחריות שכוללת המשכנתא, כדאי לכם לזכור שאם החלטתם לקנות בית, הרי שאתם עושים צעד נפלא, שכדאי לכם מאוד ליהנות ממנו! 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה