שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

השותף האידיאלי שלך למתן שירותים פיננסיים


טבי מד
 
 
 
על מנת שעסק ישגשג בימינו, נוכחות באינטרנט היא לא רק אופציה, היא חובה. זאת בעיקר משום שרוב הצרכנים נוטים לפנות למדיה חברתית כדי לתת ביטוי לרגשותיהם ומחשבותיהם על עסקים ומותגים. בנוסף, במבט קדימה ליצירת חופש כלכלי, רוב האנשים עוסקים בפעילויות מרובות לייצור הכנסה, כולל כניסה לשווקים הפיננסיים. כדי להגיע לאנשים כאלה, עליך לבנות מוניטין טובים על ידי ייזום קמפיינים אינטנסיביים לשיווק חברתי ושירותים ופתרונות פיננסיים יעילים אחרים.
 
בטא מדיה היא סוכנות מובילה לשיווק ושירותים פיננסיים דיגיטליים שנוסדה ב-2011. היא מציעה מגוון שירותים הניתנים על ידי אנשי מקצוע בחברה. מאז 2011, שואפת בטא מדיה להציע פתרונות מקוונים שקופים ואיכותיים בתחום יזמות הנגוע במידה כזו או אחרת בהונאות. הצלחתה מתבטאת במספר גדל והולך של המלצות חיוביות מלקוחות עבר, ובסיס לקוחות שהולך וגדל גם הוא. כדי לשרת את המספר המתרבה של לקוחות, בטא מדיה מעסיקה מעל 350 עובדים ואנשי מקצוע בחברה, כדי לספק ללקוחותיה שירות מונחה מטרה ויחס אישי.
 
היתרונות שבעבודה עם בטא מדיה
בעבודה עם בטא מדיה יש יתרונות רבים בהשוואה לסוכנויות שיווק ושירותים פיננסיים מתחרים אחרים:
 
אספקה מהירה
בטא מדיה ידועה בהיצע השירותים שלה, שהם מקיפים, מהירים ואיכותיים. לדוגמא, היא אחת ממקבוצה קטנה של ספקי שירות מקוונים מובילים, המסוגלים להשיג דירוג לדף אתר או לדף נחיתה בעמוד תוצאות החיפוש הראשון בגוגל לאחר כמה שבועות בודדים. בטא מדיה גם ידועה בתעשייה בצוות מסור של אנשי מקצוע בתחומי SEO ו-SEM, בעלי ניסיון רב בפלטפורמות מדיה חברתיות, וניסיון רב בקידום ובאבטחת תדמיתו של מותג בזמן קצר.
 
תשלומים מאובטחים
בעבר, ספקים מפוקפקים של שירותים מקוונים השתמשו בהליך התשלום כדי להונות את לקוחותיהם. לא כך בבטא מדיה. לבטא מדיה צוות ייעודי המחויב להציע פתרונות תשלום מקוונים בטוחים ומאובטחים, כך שלקוחות יכולים לבצע עסקאות מקוונות בצורה חלקה וללא סיכון הונאה או גניבה.
 
שירות לקוחות עם הפנים ללקוח
במקרה של מחלוקת, תלונה או שאלה, שירות הלקוחות של בטא מדיה ערוך תמיד לסייע. בטא מדיה מציעה שירות לקוחות ותמיכה במתכונת 24‪/7‬ וביותר מארבע-עשרה שפות כדי להבטיח שלקוחותיהם יהיו מרוצים מהשירות ויקבלו מענה לצרכיהם.
 
בטא מדיה היא ספקית שירותים הפיננסיים מקוונת מונחית תוצאה, המציעה מגוון רחב של פתרונות, יישומים ושירותי שיווק. ניתן לומר שבטא מדיה היא שחקנית חשובה בתעשייה אליה הסתננה בעבר ספקים רבים שעסקו בהונאה. על ידי יכולת לספק שירותים שקופים וישרים, הבטיחה בטא מדיה את מקומה בהובלת העולם הפיננסי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה