שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

השיר שלכם – כך תבחרו שיר לחופה


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

כידוע, מדובר על טקס בו אתם זוכים להנציח את האהבה שלכם, בעוד שמלווים אתכם האורחים שלכם במחיאות כפיים סוערות, אך לא רק הם. פס קול האירוע שלכם נקבע ברובו על ידי שיר החופה המרגש שלכם. בחרתם להתחתן עם אולם אירועים בתל אביב בקומה 49 בעזריאלי שיעניק לכם נוף אורבני, רומנטי וזוהר, ויהיה לכם כקול רקע מלודי לשיר החופה שלכם. אם כן, איך בוחרים את השיר לחופה?

 

להיט החתונות העכשווי:

 

אינכם יודעים איזה שיר לבחור? תמיד תוכלו לבחור בלהיט הגדול של עונת החתונות. בכל שנה, יוצא שיר אחד לפחות המוכתר כשיר החופות העונתי. מדובר על להיטים גדולים שקהל האורחים שלכם ידע לשיר בקולי קולות, וכך הם יצטרפו אליכם בטקס האהבה שלכם. לצד הלהיטים העכשוויים, הרי שתוכלו לבחור בלהיטי חתונה קלאסיים יותר.

 

השיר שמזוהה כ"שיר שלכם":

 

החתונה היא בראש ובראשונה שלכם, כך שתוכלו לשלב כשיר החופה את השיר המוכתר כשיר שלכם. לכל זוג יש שיר שהוא השיר שלו, שאותו אתם שרים ביחד בנסיעות המשותפות או אחד לשנייה. שיר שכזה יכול ליצור סגירת מעגל מרגשת ולחתום את האהבה שלכם במנגינה מלודית המזוהה עם האהבה הגדולה שלכם.

 

הפתעה של אחד מכם:

 

חתונה עם אולם אירועים בתל אביב בקומה 49 בעזריאלי היא כבר הפתעה גדולה ומרגשת לאורחים שלכם, אך לעתים גם ישנה הפתעה לאחד מבני הזוג. אחד מכם, יוכל לבחור את שיר החופה על דעת עצמו, ולהפתיע את השני. לרוב מדובר על שיר שהוקלט מראש לטובת אירוע החופה על ידי אחד מכם, ואז בזמן אמת נשמעים הצלילים המרגשים והקול הנרגש באירוע האהבה המרגש שלכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה