שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

התריסים המודרניים והנוחים לשימוש- תריסי גלילה


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

התריסים המודרניים והנוחים לשימוש- תריסי גלילה

 

אנשים שאוהבים את המרא המודרני בעל הקווים נקיים, כאשר יגיעו לשיפוץ או החלפה  של תריסים בביתם, הם יעדיפו תריסי גלילה. מדובר על שדרוג מהותי של התריסים הידניים, כאלה שהיינו צריכים בזמנו הרבה כוח על מנת להעלות או להוריד אותם. תריסים חשמליים, מופעלים על מתח נמוך ובמקום הרצועה הלא אסטטית, ניתן באמצעות מתג או שלט רחוק לשלוט בהם.  מדובר כבר על סטנדרט קבוע, הנראה בכל מיני מפתחים כגון יציאות למרפסת או לחצר. השלט הרחוק הוא זה שעושה לנו את החיים לקלים יותר שכן, אין צורך לקום מהסלון, על מנת לפתוח או לסגור את התריס, כי אם די בשלט הרחוק שיעשה את העבודה עבורנו. מספר מצבי הפתיחה של תריסי הגלילה הוא זה שגרם לרבים לרכוש את התריסים הללו שהם מעוצבים, נוחים ומעלים את איכות החיים.

 

תריסים מסוג גלילה- גם לעסקים

 

הרבה עסקים משתמשים עם תריסי גלילה כאשר הם מאבטחים היטב את בית העסק. בגלל שניתן ליצור תריסים חשמליים מסוג גלילה בכל מיני עוביים ולכל מיני מטרות, תוכלו להזמין תריסים אלה לבית העסק, כאשר הם מגיעים עם מנגנון סגירה פנימי ובטיחותי. עצם זה שאורחים בלתי קרואים רואים כי ישנם תריסים שסגורים הרמטיים והם כה מאסיביים, הם יבחרו לא להתקרב לבית העסק.  גם בדלתות, ביציאה לסלון או למרפסת, התריס החשמלי משמש גם כתריס וגם כדלת. ניתן להשרות בבית ו בעסק, את הטמפרטורה הרצויה לכם באמצעות סגירת התריס החשמלי באופן חלקי או מלא.

 

חיסכון ניכר בהוצאות באנרגיה

 

האנרגיה היא ההוצאה הגדולה ביותר כמעט בכל בית ובמיוחד בבתי עסק, כאשר המזגנים דולקים בכל שעות הפעילות  של בית העסק. גם בבית אנו יודעים כי הוצאה על חשבון החשמל עשויה להיות אחת מההוצאות הגדולות של משק הבית. זו הסיבה שבחירה בהתקנת  תריסי גלילה, אשר יפחית בהוצאות. ניתן יהיה לעשות שימוש חלקי במזגן ולשמור על הקור בחלל, באמצעות סגירת תריס הגלילה לחלוטין, מה שישמור היטב על הטמפרטורה הרצויה לנו אם בבית , במשרד או בחנות.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה