שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

זכיינות למכירה – שלושה תחומים אפשריים


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

זכיינות למכירה – שלושה תחומים אפשריים

אנחנו נתקלים לא פעם בהצעות שנראות לנו מאוד אטרקטיביות, בוודאי ליזמים ובלי עסקים שרוצים לצעוד קדימה אבל מחפשים דרך נוחה וחלקה יותר להיכנס לשוק. רשתות שונות מציעות היום זכיינות למכירה, וההצעה הזו עשויה להשתלם ליזמים הנלהבים. אם הרעיון הזה נשמע לכם מסקרן או קוסם, בהחלט כדאי להכיר אותו קצת יותר לעומק, והנה שלושה תחומים שבהם השיטה כבר עובדת בהצלחה בישראל ובעולם בכלל.

 

זכיינות למכירה בתחום האופנה

רשתות אופנה שונות – בישראל ובעולם – פועלות היום בשיטת הזכיינות. היתרון מבחינתן ברור למדי. רשת שמציעה זיכיון למכירה יכולה להרחיב את הפעילות העסקית שלה ואת הפריסה הגיאוגרפית ללא עלויות נוספות. מאחר ועלויות ההקמה של הסניף החדש מוטלות על כתפיו של הזכיין, הרשת חוסכת לעצמה לא מעט. אם נשמע לכם שמדובר בעסקה שבה רק צד אחד מרוויח אתם לא לגמרי צודקים, שהרי זכיינות למכירה היא גם הזדמנות עבור בעלי עסקים שרוצים להקים חנות בגדים או נעליים משלהם, אבל מותג חזק יעזור להם לצאת לדרך ברגל ימין.

 

מסעדות ובתי קפה

הרשתות הגדולות ביותר בישראל מפעילות סניפים שנמצאים בבעלותן המלאה ובניהולן המלא, אבל מציעות גם זכיינות למכירה. בתחום המסעדות ובתי הקפה יש לזכיינות יתרונות משמעותיים עוד יותר, בעיקר בזכות נהלי העבודה המוגדרים, התפריט שהוגדר ברובו, ספקים קבועים לרכישת חומרי גלם ועוד שלל פרטים קטנים שמישהו אחר כבר הגדיר עבורנו. זה בעיקר אומר שיש לנו פחות הזדמנויות לטעות ויותר הזדמנויות להצליח. ארומה, לנדוור ואפילו קופיקס, כמעט כל רשת מובילה בישראל מציעה זכיינות למכירה, כך שיש לכם אפשרויות רבות וטובות.

 

זכיינות למכירה גם בתחום הדלק

אם יש מוצר שנחשב לבסיסי יחסית והכרחי במיוחד, זהו הדלק. למרבה הפלא (או שלא), זכיינות למכירה אפשרית גם בתחום הזה, וחברות הדלק הגדולות בישראל מאפשרות הקמת תחנות תחת שם המותג שלהן. מבחינת החברה היתרון ברור: פריסה גדולה יותר בעלויות נמוכות. מבחינת הזכיין היתרון ברור עוד יותר: דלק הוא מוצר צריכה קריטי, והנהגים בישראל בהחלט זקוקים לו. הפוטנציאל הכלכלי בעסקה כזו הוא כמובן פוטנציאל אדיר.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה