שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2259
מאמרים: 7261
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

זכיינות- השקעה עם מינימום סיכון


איתי אדרי
 
 

זכיינות- השקעה עם מינימום סיכון

למרות שעסקי זכיינות עשויים להיראות מפתים, יש לזכור, כי קיימות לא מעט הוצאות. התשלום הראשוני לעסקה מסוג זה הוא אינו קטן. יש לזכור, כי תשלומים אלה ימשיכו כגון תשלומים לאנשי מקצוע שיסייעו לכם להשיג את הזיכיון. יש לשלם לכמה גורמים, אם גם לחברה המזכה, ליועץ פיננסי, עורך דין מקצועי שמכיר את התחום ויהיה לצדו של הזכיין.  יש להיות ערוך במימון כל הגורמים הללו. חשוב לחשב את ההחזר של ההון המושקע. מי שמעוניין, יוכל להיעזר באשראי ספקים שמסייע לכל בעלי העסקים כגון שוטף + 30 או 60. ניתן לקבל מימון מחברות להלוואות, בנקים או חברות ביטוח וגם באמצעות קרנות ממשלתיות למימון עסקים.

בדיקת אפשרויות המימון לעסק הזכיינות

 

ישנן היום חברות רבות למימון, כגון חברות מימון חוץ בנקאיות. יש להציג תכנית עסקית והצגת הביטחונות הדרושים. יש חברות מימון חוץ בנקאיות שאינן מבקשות תכנית עסקית למתן ההלוואה לעסק בתחום זכיינות. ההוצאות הן רבות, כגון שכירות, תשלום לספקים ועובדים, רכישת הזיכיון, רואה חשבון לעסק ועוד. יש  לציין, כי כל ההשקעה הזו עשויה להיות משתלמת במיוחד כאשר רוכשים זיכיון מוצלח מרשת ידועה שזקפה רווחים רבים והגדילה את סניפיה ברחבי הארץ. אמנם כל ההוצאות, נופלות על הזכיין, אך ההשקעה תתבצע, לאחר בדיקת הסיכונים, הרווחים והזכיין יקבל אור ירוק מיועצים פיננסים ועורך דינו הבקיא בתחום עסקי הזכיינות.

התובנה של הזכיינות לאנשי העסקים

בזכיינות הינה מהלך שאנשי עסקים רבים מצדדים ומבינים את ההתחייבות בו. הזכיינים, חייבים לדאוג היטב לאינטרסים שלהם, אם באמצעות עורכי דין, או ידע אישי שלהם שצברו, כך שהם מגדילים את הסיכוי להימנע מכישלון של הסניף שלהם. מה שיגרור לקשיים בהחזרת  ההון העצמי. יש לבחור רשתות מזכות באמצעות פרסום בעיתון, באינטרנט ולברר לגבי הרשת המזכה, אם היא אכן מצליחה ומניתן למצוא זיכיון מצומצם, שבו ישווקו מוצרי החברה ע"י הזכיין, אך לא יהיה קשר אחר הן מהבחינה הניהולית והן החזותית שבה יקבל הזכיין בלעדיות על אזור מסוים והוא יוכל להפוך גם למזכה עם השנים. פרטים נוספים על הקמת עסק בזכיינות תוכלו למצוא באתר הזה: http://www.johnnycrispy.com/Franchise/

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה