שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

חיסכון עבור הילדים מצריך ניהול אמין


אמנון
 
 

הרעיון של יצירת חיסכון עבור ילד הוא חכם וחשוב מאוד. אך עלינו לזכור כי ניהול של חיסכון כזה הוא לא עניין של מה בכך. זאת מאחר ומדובר על חיסכון לטווח ארוך מאוד, ובמיוחד בעולם התזזיתי שבו אנו חיים אנו רואים כיצד גם ענייני כלכלה הם כאלו שיוצרים שינויים רבים ומדגישים עד כמה חיסכון לילדים חייב להיות כזה שיעמד במבחן הזמן, אם נגדיר זאת כך.

 

כבר לא מעט שנים שנפתחות תכניות כאלה ואחרות עבור ילדים בגילאים שונים כמעט בכל בית בישראל. הורים שפועלים כצרכנים נבונים גם בעניין זה מבינים כי עליהם למצוא את מי שיכול להציע להם תכנית חיסכון המותאמת במדויק לצרכיהם, לאפשרויות ההפרשה החודשית שלהם, ולשינויים הרבים שיכולים לקרות במהלך השנים. הדבר מצביע על צורך בניהול אמין של מהלך כזה.

 

לפני ההורים שנים רבות של חיסכון

בחינת האלמנטים הרבים שיוצרים לבסוף פוליסת חיסכון איכותית עבור כל ילד מראה כיצד ניתן להיעזר במי שיכול להציע ניהול אמין ואיכותי מאוד של החיסכון. נתחיל מכך שעל ההורים להבין כי עליהם לעבוד רק עם גוף אמין שיכול להבטיח הן את קיומו לאורך שנים רבות והן את הצלחתה של התכנית כדי שבסופה של תקופה יצטבר בה כסף נזיל ברמה מספקת.

 

גוף פיננסי איכותי וגדול יכול למנוע מצבים קשים של עוגמת נפש בגלל הפסד כספים או תכנית שכלל אינה רווחית ואינה כלכלית לאחר מספר שנים. הורה שמבין שמה שנכון עכשיו לשנה שבה אנו חיים היום אינו דומה לזה של עוד 5 או 10 שנים מבין כי רק מחשבה מעמיקה על העתיד ורק זיהוי של סיכונים ושינויים רבים, הם אלו שיבטיחו את קיומה של תכנית חיסכון עבור הילדים.

 

הנתונים החשובים שמצביעים על המקום הנכון להשקעה
אם באמת רוצים להיות כמה שיותר רגועים לגבי פוליסת חיסכון כזו הרי שחשוב להכיר כמה שיותר נתונים הקשורים אליה. במיוחד היום כשיש ברחבי ישראל כל כך הרבה גופים שמציעים אפיקי חיסכון שונים לכל אזרח בכל גיל ומכל חתך, הרי שחשוב להיות מרוכזים ולבדוק כל נתון הקשור ליכולת להביא להצלחה של תכנית מצוינת לחיסכון.

 

בין אם אנו מדברים כל בנקים, ובין אם אנו מדברים על חברות השקעות או ביטוח, הרי שגוף חזק שיכול להציג איתנות פיננסית לאורך שנים רבות, הוא זה שגם מציע נתוני איכות לגבי חיסכון לילדים כמו אחוזי רווח, שינויים במידת הצורך, פתיחת התכנית ללא כל בעיה ועוד. כך יכול ההורה להיות רגוע ולהבין כי הכסף שהוא מפקיד עבור ילדיו נמצא בידיים טובות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה