שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

חיתולים למבוגרים וילדים, מוצרי הספיגה הנמכרים בעולם


אמנון
 
 

חיתולים באופן כללי הם מוצר להיט, הנמכר במיליוני מיליונים בכל רחבי העולם. ילד ממוצע משתמש בכ – 10 חיתולים ליום, עד גיל 3, בחשבון מהיר מדובר בכ – 12,000 חיתולים במהלך כל התקופה, תכפילו את הסכום הזה במיליוני ילדים בעולם ותקבלו סכום אדיר. מלבד הילדים העושים שימוש בחיתולים ישנם גם לא מעט מבוגרים. הזיקנה כמו שזיקנה נוהגת, פוגעת ביכולת לשלוט בצרכים, זה יכול להתבטא בבריחת שתן קלה ויכול גם להיות תופעה של אי שליטה כלל בסוגרים ויציאות.

כך או כך המציאות מורה כי אין מנוס משימוש בחיתולים למבוגרים. לא כי יש רצון עז לעשות שימוש במוצר שכזה אלא מפני שאין כל פתרון אחר למציאות הזו שבה השליטה מוגבלת והאפשרות האחרת היא לעשות את הצרכים ללא שליטה.

הסיבות המורכבות בגינן יש צורך במוצרי ספיגה למבוגרים

מלבד הזיקנה ישנן גם כמה סיבות נוספות והן: ריתוק למיטה בשל מחלה, שיתוק או בעיות אחרות שאינן מאפשרות התהלכות נורמטיבית או הגעה ישירה אל השירותים. סיבה נוספת יכולה להיות בעיה אנטומית או רפואית כלשהי בשלפוחית השתן, מה שגורם לבריחה של השתן (או בסוגרים כמובן).

מה חשוב לדעת על חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים הם חלק מליין מוצרי ספיגה למבוגרים המאפשרים ספיגה מלאה או חלקית של נוזלי הגוף שאנו לא מעוניינים לחוש בהם. מי שסובל מבריחת שתן קלה, כמו אלפי נשים ברחבי העולם, יכול להסתפק ברפידות ספיגה מוצלחות מאד המאפשרות לקלוט את תחילתו של השתן בכמות קטנה יחסית ולהגיע אל השירותים להתרוקנות מלאה.

במקרים אחרים, מורכבים יותר ישנם חיתולים למבוגרים במספר דרגות ספיגה שונות. ככל שהבעיה חמורה יותר יש לבחור כמובן בחיתול בדרגת ספיגה מקסימלית.

פרטיות ודיסקרטיות

אין ספק שמי שסובל מבעיה שכזו אינו רוצה להפגין אותה כלפי חוץ. אנשים מבקשים לשמור על הפרטיות שלהם ואינם ששים לרכוש חבילות חיתולים למבוגרים ולהסתובב עימן בסופר מרקט, לכן ישנן לא מעט חברות המספקות שירותי משלוחים של חיתולים היישר לבית הלקוח. ניתן לבקש שיעבירו אליכם את החבילה ביום מסויים ובשעה מסויימת ובקלות לקבל את כל המוצרים הנדרשים בצרה דיסקרטית לחלוטין.

חברות אלו ישמחו להעניק לכם מחיר מיוחד על חבילות חיתולים למבוגרים ואמצעי ספיגה אחרים ללקוחות קבועים שרוכשים כמות מסויימת באופן חודשי. לאורך תקופה ארוכה מדובר בהוזלה משמעותית שכדאי לבחון אותה, המחיר כולל את המשלוחים והעלות הכללית של החיתולים יורדת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה