שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

חשבונות אבודים


טל דרבוקה
מרקטינג פוסט - הנו מגזין לשיווק, פרסום ועשיית כסף באינטרנט המוביל בישראל. המגזין מחלק תכנים, קורסים, ספרים, ראיונות עם מומחים וכלים נוספים ללימוד והעשרה בתחום.
 
 
 

אם שמעת בעבר את המושג חשבונות אבודים, אך חשבת כי לדבר לא יכולה להיות נגיעה לעולמך שכן, אתה מכיר ויודע על כל חשבונות הבנק השייכים לך, הרי שלא פעם הבדיקה בנוגע לחשבונות אבודים רלוונטית עבור מציאת חשבונות אבודים אשר היו שייכים לאנשים שנפטרו ואתה מוגדר כיורשם החוקי ואינך מודע לקיומם. לכן, במידה ויש לך אנשים קרובים שנפטרו ואתה מוגדר כיורש שלהם, חשוב שתבדוק האם יש חשבון כלשהו על שמם שבו מצוי כסף, שאותו תוכל לקבל.

מהם חשבונות אבודים

מהמידע העולה מבנק ישראל מתברר כי כיום ישנם מיליארדי שקלים המצויים בחשבונות בנק שונים אשר לא מתבצעות בו שום פעולות במהלך השנים האחרונות ואין לכספים הללו שום דורש. לרוב, אותם החשבונות שייכים לאנשים שנפטרו ויורשיהם אינם יודעים עליהם. כל אדם אשר יודע כי הוא יורש חוקי של אדם כלשהו שנפטר, חייב לבדוק האם קיימים על שמו של האדם שנפטר חשבונות אבודים. חשבונות אבודים הם חשבונות אשר לא בוצעה בהם שום פעולה במהלך שנה שלמה ואותם חשבונות עוברים אוטומטית לרישומו של בנק ישראל.

כיצד ניתן לבדוק האם קיימים חשבונות אבודים

במידה ואתה חושב שיתכן כי קיימים עבור אחד מקרוביך שנפטרו חשבונות בנק אשר מכילים כסף, על ידי בדיקה פשוטה הקרויה: הר הכסף 2, המצויה באתר של בנק ישראל תוכל לבדוק האם יש חשבונות אבודים על שם האדם שנפטר. על ידי הזנת הפרטים הרלוונטיים מבצעת בדיקה מקיפה הבודקת אם קיימים חשבונות מעין אלו והיכן הם קיימים. במידה ומתגלים חשבונות שכאלו, תוכל לפנות אל הבנק בו הם מצויים תוך הבאת כל המסמכים הרלוונטיים לצורך בירור זה. לאחר שתברר את כל הפרטים הרלוונטיים מול הבנק ותוכיח כי האדם נפטר וכי אתה יורשו החוקי, תוכל לקבל את הכסף אשר מצוי בחשבון האבוד של האדם שנפטר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה