שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

חשיבות חיסכון אצל כל אחד


אמנון
 
 

כמה פעמים אמרנו לעצמינו, זהו, אנחנו מתחילים לקחת את עצמינו מבחינה כלכלית בידיים, מפסיקים להיות במינוס ובחובות ומתחילים לחסוך כסף. כמה פעמים אמרנו לעצמינו שאנו מתחילים לקחת אחריות על החיים שלנו ועושים הכול בשביל שיהיה לנו כסף בצד לכל צרה שלא תבוא. ואכן, הגיע הזמן לחסוך כסך ולעשות את זה כמו שצריך. חיסכון אישי הוא חובה וגם תוכנית חיסכון לילדים היא בלתי נמנעת. אז איך עושים את זה נכון? למי צריך לפנות בשביל לקבל ייעוץ? האם עדיף לחסוך כסף בבנק או בחברת ביטוח פרטית?

יועץ פיננסי

עולם החסכונות וההשקעות הוא עולם בלתי נגמר, עולם בו רבים טובעים בים המידע המוצע להם. יש גם לא מעט בעלי אינטרסים שונים בעולם זה כך לדוגמא הפקיד בבנק ישכנע אתכם להצטרף לתוכנית הרווחית ביותר לבנק ולאו דווקא בשבילכם. יועץ פיננסי הוא אחד אשר יודע לא מעט על חיסכון אישי, תוכנית חיסכון לילדים, השקעות שונות וכדומה, ועל ידי מחשבון חיסכון הוא זה אשר יסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. כשמדובר על חברות ביטוח יש סיכונים וסיכויים, והוא זה אשר יודע להנחות אתכם לאן כדאי לפנות ואצל מי לשים את הכסף.

תשלום מס

על רווחים יש מס את זה כולם יודעים, אך יש תוכנית חיסכון אחת שהיא ללא מס במידה ועומדים בכל התנאים. אם אתם הולכים על תוכנית חיסכון בבנק שלכם, על כל שקל שתרוויחו מהעניין תצטרכו לשלם מס, והחיסכון שהינו ללא מס הוא קרן השתלמות. קרן השתלמות היא קרן אשר מפקידים אליה בכל שנה, ואת ההפקדה הזו סוגרים ורק לאחר שבע שנים ניתן לפדות אותה ללא מס. מי שמחליט לפדות לפני תום שבע השנים ישלם על כך לא מעט מס, מה שצריך לקחת בחשבון ולא לפתוח את הקרן אם לא ממש חייבים.

בין אם אתם חוסכים כסף באחת מתוכניות החיסכון שהבנק שלכם מציע לכם, ובין אם אתם חוסכים כסף דרך חברת ביטוח, אתם עושים את הדבר הנכון. הדבר הנכון הוא לחסוך ולדאוג לעתיד ולא לחכות שיגיע הרגע ואז תצטרכו לקחת הלוואות, וחיסכון עכשיו יכול מאוד לסייע בהתמודדות עתידית עם תקופות קשות. מחשבון חיסכון יסייע לכם לעשות את החישובים שלכם, ואם אתם לא יודעים איך לעשות את זה בצורה נכונה תמיד יש יועצים בתחום ששווה גם לשלם להם כסף בשביל הייעוץ שלהם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה