שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

חשיבות חיסכון – הקשר שבין חיסכון והמשכורת שלכם


אמנון
 
 

האם יש קשר בין חיסכון אישי ובין המשכורת שאותה אתם מקבלים בכל חודש? האם ישנו קשר בין חיסכון ובין היכולת שלכם להעלות את השכר החודשי? ובכן, העובדה הפשוטה היא שאכן קיים קשר כזה, קשר המצביע בצורה מובהקת על החשיבות של נוכחות חיסכון בחיינו. כך למשל, ייתכן שאתם עובדים במקום עבודה כלשהו, ואתם מרוויחים שכר חודשי שמספיק לכם לפרנסתכם, אך מקום העבודה אינו נותן לכם אופק צמיחה. אתם מצליחים להסתדר עם המשכורת, מצליחים לגמור את החודש, אך אינכם יכולים לחשוב על רכישת רכב, נסיעה לחו"ל, יציאה ללימודים או כל מהלך אחר שאתם רוצים לבצע בחייכם.

חיסכון כגב כלכלי המעניק לכם יתרון במשא ומתן

בשלב זה, ברור לכם שאתם רוצים לבקש העלאה בשכר, אך אתם מפחדים מאוד לעשות זאת, שכן אם לא יסכימו להעלות לכם את השכר, ואם לא יהיה לכם מנוף כלשהו שתוכלו להפעיל מול המעסיק, ייתכן מאוד שתצטרכו לעזוב את מקום העבודה על מנת לחפש מקום עבודה אחר. כאשר יש לכם חיסכון אישי, אתם יכולים להרגיש בטחון רב יותר לנהל משא ומתן מול המעסיק, שכן אתם יכולים להרשות לעצמכם מספר חודשים ללא משכורת, מספר חודשים במהלכם תוכלו למצוא עבודה אחרת.

ניהול המשא ומתן מול המעסיק מעמדה של כוח

בין שמדובר על חיסכון אישי ובין שמדובר על תוכנית חיסכון לילדים שהוריכם דאגו לפתוח עבורכם, חיסכון כזה יכול להעניק לכם את עמדת הכוח לה אתם זקוקים כאשר אתם דנים מול המעסיק לגבי השכר שלכם. פחד מכך שתישארו ללא עבודה וללא הכנסה, יוביל בסופו של דבר לכך שלא תעזו בכלל לבקש העלאה. לעומת זאת, תוכנית חיסכון לילדים שעדיין עומדת לרשותכם, יכולה לתת לכם את הבטחון לתת אולטימטום למעסיק, ובמקרה הצורך גם לממש אותו ולצאת לחפש מקום עבודה טוב יותר ומכניס יותר עבורכם.

בחינת היקף החיסכון הדרוש לכם

אם אין לכם חיסכון כלשהו, אתם בהחלט רוצים לפתוח אותו כבר היום, ואתם רוצים לעשות גם שימוש בכלי מחשבון חיסכון על מנת להבין כמה עליכם לחסוך בכל חודש ולאורך כמה שנים על מנת לחסוך סכום כסף שיוכל באמת להעניק לכם את הבטחון הכלכלי הדרוש לכם. מחשבון חיסכון הוא כלי תוכנה שאותו אפשר למצוא באתרים כלכליים שונים. כלי החיסכון יכול לשרת אתכם לשורה ארוכה של מטרות בחייכם, הרבה מעבר להקשר המיידי של כסף הזמין עבורכם כשאתם פשוט רוצים אותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה