שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ייעוץ למסעדות לייעול מרבי


אשכולות

אשכולות - ייעוץ. שיפור תהליכים. ניהול.

אשכולות הינה חברה המתמחה ומובילה את שוק התקינה והאיכות בישראל.
אשכולות מספקת שירותי הקמת מערכות איכות, שיפור תהליכים וניהול עסקי מזון.

לפרטים נוספים:
 

http://www.eshkolot-m.co.il/

 
 
כל יזם אשר מעוניין להקים מסעדה או כל משקיע אשר מעוניין לקנות מסעדה קיימת על מנת לבנות מסעדה חדשה, חייבים לקחת בחשבון פרמטרים רבים אשר ישפיעו על כל ההחלטות הקשורות אל הקמת המסעדה והרווחיות העתידית שלה. זו הסיבה בגינה רבים שוכרים את שירותיהם של מומחים בתחום ייעוץ למסעדות.
 
מדוע יש צורך בייעוץ?
 
פעמים רבות הסיבה לכישלונה של מסעדה טמון בעובדה כי היא אינה מתפקדת בצורה נכונה ובהתאם לתוכנית עבודה שתוכננה מראש בהתאם ליעדים ריאליים. ניתן לומר כי מסעדות רבות מאופיינות בתחלופה גבוהה של מלצרים וטבחים ומחוסר מקצועיות של המנהלים והבעלים שלה. המטרה של ייעוץ למסעדות היא לספק תשובות ברורות ומענה לחוסר יכולת לביצוע תהליכים שונים במסעדה וזאת כתוצאה מחוסר ידע. יועץ בתחום יספק לבעל המסעדה את בסיס הידע הניהולי הדרוש לו, מידע אודות מיומנויות שונות, היכרות עם המתחרים, מיתוג המסעדה בצורה אפקטיבית, ניהול פיננסי קפדני, בחירה וניהול נכון של ספקים, שיווק נכון ועוד.
 
ייעוץ למסעדות
 
יש הבדל משמעותי בין ייעוץ הניתן למסעדה קיימת בה צריך לבדוק את כל התשתית, התהליכים ופרמטרים נוספים רבים לבין ייעוץ הניתן ליזם המקים מסעדה חדשה. לכן, חשוב לוודא כי אותו יועץ בו בוחרים הוא בעל ניסיון בסוג התהליכים בהם מעוניינים וכי הוא יכול לספק ללקוח מידע לגבי הדברים הבאים:
 
• מסעדה חדשה-  באם מעוניינים להקים מסעדה חדשה חשוב לשכור מומחה אשר יעזור בתוכנית עסקית למסעדה. התוכנית צריכה להכיל את כל הקשור אל ההיבט הפיננסי-תקציבי אותו מייעדים למסעדה, לוחות זמנים מדויקים, הקמת אתר אינטרנט למסעדה, בחירת ספקים,תכנון של המטבח וקנייה של ציוד, יצירת קונספט למסעדה ועיצובה בהתאם, כתיבת תפריטים, הכשרת הצוות ויישום כל אלו בצורה מדויקת.
 
• שיפור תהליכים במסעדות קיימות-  ייעוץ למסעדות קיימות תמיד יכלול ניתוח של הקיים וזיהוי הבעיות השונות, שיפור התהליכים השונים וזאת על מנת להגדיל את הרווחיות של המסעדה, בניית תוכנית למקרה חירום במסעדה, קביעת יעדים פיננסיים ועוד.
 
לסיכום, הסיבה העיקרית לקריסה של מסעדות נעוצה בחוסר היכולת של הבעלים לנהל אותה כראוי. ייעוץ למסעדות משמע ייעוץ לניהול כל הרבדים של המסעדה בצורה המותאמת לרצונות הבעלים והיכולות הפיננסיות שלו. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה