שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ייעוץ עסקי


איציק דר
 
 
כל מי שמקים עסק מגיע להליך ההקמה עם הרבה ציפיות ותקוות - העניין הוא שלא תמיד הדברים מסתדרים כפי שהוא תכנן ובמקרים רבים, בעלי העסקים נתקלים בקשיים אשר בחלק מהמקרים אף מאיימים על עתידו של העסק.
אחת מאפשרויות הסיוע ליציאה ממצבים כאלו היא על ידי פנייה לקבלת שירות של ייעוץ עסקי. ייעוץ עסקי אשר ניתן על ידי יועץ מקצועי ומנוסה, יכול להוות כצעד חשוב ומשמעותי ליציאה מהמשבר לקראת עתיד אופטימי יותר לבית העסק.

האנשים אשר עומדים מאחורי השירות
ייעוץ עסקי ניתן ברוב המקרים על ידי יועצים חיצוניים, אשר מגיעים במטרה לשבת יחד עם הלקוחות שלהם להבין בצורה מעמיקה מה הם קשיי העסק ומה ניתן לעשות בכדי להוציא את העסק מאותם קשיים – או לחילופין איך ניתן לקדם את העסק. במהלך הפגישות הללו תורכב תכנית עסקית מפורטת הכוללת פעולות שונות שיש לנקוט בכדי להשיג את המטרות השונות שהועלו.
מובן, שהליך של ייעוץ עסקי לא מסתיים בכך, והיועץ ממשיך ללוות את בעל העסק ביישום התכנית.

ישנם חברות ואנשי רבים המציעים שירותי ייעוץ עסקי, כאשר כל אחד מתמחה בתחומים שונים ומציע שירותים שונים כגון שילוב של ייעוץ עסקי עם אימון אישי וכדומה -, כדאי לוודא את תחומי ההתמחות בטרם בחירת איש המקצוע – זאת בכדי לוודא שאכן בחרתם באדם שברשותו הכלים והידע לסייע לכם להרים את העסק למעלה על ידי חיזוק הנקודות היותר חלשות בעסק.

 השירותים השונים הניתנים
במסגרת ייעוץ עסקי ניתנת רשימה ארוכה של שירותים ובין היתר – ליווי מנהלים, פיתוח עסקי, סדנאות, הקניית מיומנויות ניהול, ייעוץ למחלקות השונות, הכנת תכנית עסקית ועוד.. ועוד..
כל שירות יתאים לסוגי עסקים מסוימים ולסיטואציות מסוימות אליהן נקלע העסק. 
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה