שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ייעוץ פיננסי לניהול נכון של תקציב משפחתי


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

המשפחה היא כמו עסק, וכאשר בעל ואישה מנהלים את העסק המשפחתי, כשלכל אחד מהם דעות משלו, וכל אחד מהם יש לו סדר עדיפויות אחר , והוא מעוניין להשיג מטרות אחרות, אזי המשפחה הזו צפויה להגיע למבוי סתום והתקציב המשפחתי מנוהל כמו גומי מתוח שכל פעם מישהו אחר מושך אותו לכיוון שלו.

במצב כזה יש צורך, בניהול תקציב משפחתי בעזרת יועץ פיננסי שיעניק לבני הזוג  שירות של ייעוץ פיננסי ויבהיר לכם כיצד ניתן לנהל תקציב משפחתי גם אם יש לכל אחד מבני הזוג דעות שונות, ועמדות שונות בכל מה שקשור לאופן שבו יש לנהל תקציב משפחתי.

יעוץ פיננסי העוסק בתחום של ניהול תקציב משפחתי, הוא יעוץ פיננסי מבוקש, יש זוגות שמעוניינים בשירות של יעוץ פיננסי שידריך אותם כיצד לנהל נכון את התקציב המשפחתי וכיצד לגמור את החודש בלי מינוס בבנק, ויש זוגות שמעוניינים לקבל ייעוץ פיננסי שידריך אותם כיצד להתגבר על חילוקי הדעות בין בני הזוג , ועל ההתייחסות השונה של כל אחד מבני הזוג למושגים כמו תקציב משפחתי , כסף, חסכון ועוד.

ייעוץ פיננסי לניהול נכון של תקציב משפחתי הוא כ"כ חשוב ובעל משמעות עד כדי כך שהוא מהווה אמצעי למניעת משברים בזוגיות ולעתים משתווה להכנת תוכנית עסקית לחברה, משום  שמשברים רבים ומריבות רבות בין בני זוג פורצים על רקע כלכלי-פיננסי, ולכן עדיף להסתייע בשירות של יעוץ פיננסי שיישר את ההדורים בין שני בני הזוג ויאפשר להם עתיד ורוד ללא מריבות על רקע נושאים כמו אופן ההתייחסות של שני בני הזוג לכסף, אופן ניהול התקציב המשפחתי, ועוד.

היועץ הפיננסי ינסה לסייע לכל אחד מבני הזוג להכיר את המטען של בן הזוג האחר, את החינוך הכלכלי של בן הזוג האחר, ואת הראייה כלכלית שגיבש בן הזוג האחר במהלך השנים שלפני החתונה.לאחר מכן יעזור היועץ הפיננסי לשני בני הזוג לאמץ ראייה כלכלית משותפת שמתאימה לשני בני הזוג , ויסייע להם לנהל ביניהם דיאלוג בנושאים פיננסים, במהלך הדיאלוג הנ"ל כל אחד מבני הזוג יצטרך לוותר קצת על עקרונותיו, ולהפנים את העקרונות הכלכליים של בן הזוג או בת הזוג מפני שמטרתו של ייעוץ כלכלי היא לגשר על הפערים בין בני הזוג כי רק כך ניתן לנהל תקציב משפחתי.


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה