שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ייעוץ שיווקי לעסקים – פתרון לבעיה האמיתית של העסק!


איציק דר
 
 

ישנם בישראל ובעולם עסקים רבים שבשלב כלשהו נכנסים לקשיים שיכולים להיגרם מתזרים מזומנים בעייתי המפריע להם להתנהל, ממיתוג לא נכון מה שלא מציג אותם כמו שהם היו רוצים להיות מוצגים מחוסר יידע בשיווק הרלוונטי עבורם ועוד. במאמר זה נדבר על כיצד ייעוץ שיווקי לעסקים במידה והוא מועבר על ידי אנשי מקצוע רציניים וטובים יכול לסייע לעסק ואיך הוא יכול בעקבות ייעוץ כזה להרחיב את פעילותו לשווקים שיכול להיות שהוא לא היה מודע אליהם.

שיווק בעידן האינטרנט

ייעוץ שיווקי לעסקים הוא בעצם ייעוץ עסקי המתמקד בחלק של השיווק בעסק. בעבר, דרכי השיווק היו מוגבלות והיכולת לפלח את קהל היעד ולהגיע אליו גם היא הייתה מוגבלת מכיוון שהפרסום היה להמונים כדוגמת פרום בעיתונות, רדיו, טלוויזיה וכדומה – כל אלו מיועדים לכולם ולא לפלח שוק ספציפי. ייעוץ שיווקי לעסקים בעידן שלנו יתמקד בעיקר בכל האפשרויות שישנם לאינטרנט להציע והדרכים שניתן לשווק דרכו וחשוב מכך איך בעזרת האינטרנט ניתן לפנות לקהל יעד ספציפי ולהציע דווקא לו את המוצר או השירות שלנו.

דוגמאות

ייעוץ שיווקי לעסקים בימינו אם כן מתמקד באינטרנט ובאפשרויות המיקוד שבו. דוגמא אחת היא שיווק באינטרנט על ידי גוגל אדוורדס, אפשרות שהיום היא לא זולה אך ניתן בעזרתה להציע ללקוחות הפוטנציאליים רק את מה שהם מבקשים וכך לא לפרסם בעצם ל"כולם" אלא רק למתעניינים. ייעוץ שיווקי לעסקים בעידן שלנו יכול להתמקד גם בשיווק בפייסבוק, שיווק שמי שיודע לעשות אותו בצורה נכונה יידע להגיע בדיוק לקהלים מסוימים שמתעניינים בתחומים מסוימים כמו למשל התחום בו הוא עוסק. כך הפרסום הינו ממוקד יותר והסיכוי שלקוח יפנה ויותר מכך יסגור עסקה גדל במאות אחוזים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה