שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

יש הלוואות ואשראי בבנק ירושלים שפשוט חייבים לקחת


אמנון
 
 
כיצד ניתן לקנות שתי מכוניות חדשות בעזרת הלוואות בנק ירושלים

 

הלוואות בנק ירושלים למימון רכישת רכב חדש מאפשרות לבני זוג לרכוש מכונית חדשה נוספת לבית, גם אם לבני הזוג יש את התקציב לקנות לפחות מכונית אחת. בדרך כלל מי שעומד לרכוש מכונית יד שנייה או חדשה, מסתמך על מכירת רכב קיים. במידה ויש לכם חלק מהסכום, אתם יכולים לקחת מהבנק הלוואה למימון רכישת רכב חדש בגובה של עד 75% משוויה של המכונית החדשה.

 

מה מציעה לכם הלוואה לרכב חדש

 

הלוואה למימון רכב חדש של בנק ירושלים מציעה ללקוחות הלוואה שיכולה להתחיל בכמה אלפי שקלים עד לגובה של עד 75% משווי המכונית החדשה. תקופת ההלוואה היא עד שש שנים (72 חודשים). ההלוואה מתאימה למי שמעוניין לקנות רכב חדש וזקוק לשם כך להלוואה בתנאים נוחים. פרט לעובדה שאתם יכולים לקבוע כמה אתם רוצים לקבל, אתם גם קובעים לכמה זמן לפרוס את התשלומים, למשך שנה, שנתיים או עד לתקופה של שש שנים. מי שמעוניין להקטין את ההחזר החודשי יוכל לשלם חלק משווי המכונית בסוף תקופת ההלוואה.

 

למה כדאי לקחת הלוואה למימון רכב חדש

 

גמישות ההלוואה היא אחת מהסיבות מדוע כדאי לקחת הלוואה למימון רכב של בנק ירושלים. ההלוואה גמישה ומותאמת לצרכים של הלקוח. ראשית, אתם קובעים את סכום ההלוואה, קובעים את תקופת ההחזרים, מתי להתחיל לשלם את התשלומים על ההלוואה, האם לשלם רק חלק ואת החלק הנוסף להחזיר בתום התקופה. בונוס נוסף, אתם יכולים להחליט שאת היתרה של הסכום שלא לקחתם תפנו לרכישת רכב נוסף.

 

הלוואות ואשראי בבנק ירושלים למטרות שונות

 

הלוואה לכל מטרה של בנק ירושלים מוצעת ללקוחות כל הבנקים ונחשבת להלוואה נוחה במיוחד עבור לקוחות וותיקים וחדשים. כול מי שרישיון נהיגה בידו, יודע שמימון שיעורי הנהיגה זה סיפור יקר, במיוחד כשלא מצליחים לעבור את הטסט בפעמיים הראשונות. במשך הזמן, ההוצאה הופכת להוצאה כבדה על תקציב הבית. לפעמים כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה מהבנק למימון ההוצאות על רישיון הנהיגה, וממה שיישאר מההלוואה כדאי לשקול רכישת רכב קטן וצנוע לנהג החדש.

 

מדוע כדאי להשוות בין ההלוואות השונות  

כמעט בכל בית בישראל יש יותר משני נהגים בבית, לפעמים יותר משניים. קשה להסתדר עם מכונית אחת כשיש שלושה-ארבעה נהגים בבית. רכישת של רכב נוסף פרט לרכב הקיים, היא רק שאלה של זמן. הסוגיה שמעסיקה בתי אב רבים בארץ, היא כיצד מממנים שתי מכונית בבית. ברוב המקרים, הפתרון הנבחר לרכישת רכב נוסף, הוא לקיחת הלוואה לרכישת רכב נוסף. לפני שלוקחים את ההלוואה, חשוב להשוות בין ההלוואות המוצעות ע"י הגורמים השונים ולבחור את ההצעה הטובה ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה