שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

כיצד לקבל את שערי החליפין הטובים ביותר ולהימנע מחיובים מיותרים


אורי נוי
 
 

זה דבר אחד לשלם מחיר יותר גבוה למשקה בשאנז אליזה, אבל אם אתם משלמים יותר ממה שאתם צריך כדי להחליף את מטבע  החוץ שלכם, אז אתם פשוט פראיירים. עבור רוב התיירים, המחשבה שהמקום הכי טוב להתחיל בו הוא בכספומטים או בנק היא ידיעה מוטעת, ואילו אין המקומות עם הסיכוי הטוב ביותר להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור הכסף שלכם.

 

דבר אחד אנשים חייבים לדעת כאשר מדובר במשיכת כספים מתוך A.T.M. הוא שקשה לדעת מראש מה יהיה שער החליפין. למעשה, אתם צריכים לחכות עד שהחיוב יעבור כדי לראות כמה גבו עבור ההמרה. בנוסף לכך, בחלק מהכספומט, ייתכן שיהיו עמלות שגובים הבנק המקומי וגם חברת כרטיס האשראי, אם כי ישנם כמה בבנקים בארצות הברית, כוללים בנק אוף אמריקה ו- Citibank, שיש להם קשרים עם בנקים זרים והעמלות שלהם לא כאילו גבוהים.

 

אבל, אם אתם משתמשים בכרטיס סיטיבנק כדי למשוך כסף מחשבון עובר ושב דרך הכספומט שלכם, יש עדיין דמי מט"ח של 1 אחוז עבור העסקה בדולרים.

 

בעוד מסטרקארד וויזה גובים תשלום של אחוז 1 ברכישות זרות, הבנקים יכולים (ולעיתים קרובות הם עושים זאת) לגבות אחוז 1 או 2 נוספים. ניתן לחסך כסף באמצעות בחירת כרטיס אשראי עם התנאים הטובים ביותר עבור רכישות בינלאומיות. לדוגמה, אמריקן אקספרס וג'וניפר בנק גובים רק 2 אחוזים, קפיטל וואן נותן מחירים מיוחדים לנוסע הידידותי וללא תשלומים נוספים, אפילו ללא אחוז אחד כפי שמסטרקארד וויזה גובים.

 

הקפידו לבדוק מראש וללמוד איזה כרטיסי האשראי והמחאות הנוסעים יתקבלו ביעד שלכם. במקרים מסוימים, אם יש לך את הסוג הלא נכון של המחאות נוסעים, סוחרים עשויים לחשוב שהם מזויפים ולא לפדות אותם. חשוב גם שתהיה לכם תוכנית גיבוי. "העיקר הוא להבין כי דברים שונים יכולים לעבוד טוב יותר במקומות שונים," אמר אדוארד Hasbrouck, מחבר הספר "The Nomad מעשי:. איך לנסוע מסביב לעולם" "זו הסיבה שאתה צריך לקחת כסף במגוון של צורות - כרטיס כספומט, כרטיס אשראי, מחאות נוסעים, כמה שטרות גדולים של  100 $, ולא להסתמך על שיטה אחת שתעבוד בכל מקום, "הוא אמר.

 

כמובן, מזומן הוא עדיין מלך במקומות רבים. "ייתכן שתוכלו לקבל הנחות על ידי תשלום במטבע מקומי," אמר מר Hishmeh. "לדוגמה, בעת נסיעה להודו לעיתים קרובות אתם יכול לחסוך הרבה כסף על ידי תשלום במטבע המקומי שלהם לעומת מה שתקבלו אם הייתם משלמים במטבע זר.

 

מאמר בחסות שלום צ'יינג' - צ'יינג באשדוד


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה