שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

לאלה מטרות יכול לשמש החיסכון לילד או ילדה


אמנון
 
 

כמעט כולנו מכירים תכניות שונות לחיסכון עבור ילדים והורים רבים מדברים על כך על מנת להבטיח לילדיהם סכום כסף נכבד כשהם יתבגרו. אך נראה כי לא תמיד אנו יודעים לציין במדויק למה יכולה לשמש פוליסת חיסכון מסוים שמציעים לנו לפתוח. לכן חשוב לדבר על נושא זה על מנת למקד את האפשרויות שמחכות למי שמשכיל לפתוח תכנית מצוינת.

 

לכל אדם רציני יש מטרות שונות בחיים. אנו יכולים לזהות זאת אצל אנשים בגיל מבוגר יחסית ואנו יכולים לזהות זאת גם אצל ילדים ונערים שכבר מנסים להכתיב לעצמם מסלול מסוים בחיים. אך גם אם ההורים הם עדין אלו שמכוונים מטרות לילדים, עדיין תכנית חיסכון משתלמת היא כזו שיכולה להקל מאוד על כל מטרה בכל נקודה חשובה של החיים.

 

מלימודים ועד פתיחת עסק

בשנים האחרונות אנו מאוד לא מופתעים לגלות יותר ויותר הורים שמבררים פרטים רבים לגבי חיסכון לילדים על מנת שהקטנטנים של היום יוכלו לעמוד במטרות שלהם בעתיד הרחוק. הצעירים של היום אינם מסתפקים במטרות הפשוטות יותר של הוריהם. אם בעבר הרחוק המטרות היו מצומצמות יותר, הרי שהיום התמונה שונה בצורה מאוד קיצונית והרבה יותר מרתקת.

 

היום יש הרבה יותר צעירים שיודעים כי הם לא מוותרים על לימודים אקדמיים, הם לא מוותרים על טיול ארוך אחרי הצבא, הם לא מוותרים על הקמת עסק או כניסה לשותפות עסקית, והם לא מוותרים על רכישת פריטים יקרים כאלו ואחרים. דברים אלו מדגישים עד כמה תכנית חיסכון היא דבר חשוב מאוד למי שלא רוצה להסתמך רק על הכסף של הוריו.

 

העצמאות האישית של הילד רק גדלה

כשבוחנים לעומק את הנושא של חיסכון לילדים מזהים גם את העניין של העצמאות של הילד. הכוונה היא לכך שהילדים של היום יתבגרו בעתיד וירצו להיות הרבה יותר עצמאיים מאשר הוריהם. העולם של היום הוא תוסס יותר, דינאמי יותר, מפתה יותר, ומלא אפשרויות שכלל לא היו בעבר, והדור הצעיר מבין זאת ומעוניין לנסות את מזלו בדרכים רבות ומגוונות.

 

כשילד שהתבגר מקבל לידיו סכום כסף לא קטן הוא יכול להתחיל לבנות עסק מסוים כשהוא מביא עמו תקציב נוח המאפשר קבלת מימון במינוף סביר. כלומר הוא לא צריך לחיות רק על הלוואות או על לקיחת כסף מחברים או מקרובי משפחה. כך, פוליסת חיסכון היא בהחלט דבר שמגדיל את העצמאות של הילד שגדל, ויחד עם אחריות רבה הוא יכול להצליח בגדול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה