שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

להקים עסק בסיוע קרן סיוע לעסקים


ערן רגב

ערן רגב - כלכלן ראשי מוסמך במימון (MBA)

מנועי צמיחה פתרונות מימון ופיתוח עסקי

www.government-loans.co.il

 
 

כיום, המון יזמים צעירים בעלי רעינות יצירתיים מעוניינים להקים עסק ולפתח את אותם רעיונות. לא לכולם יש את האמצעים הכלכלים לעשות זאת , וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. לקיחת הלוואה בימים אלו אם לשם פתיחת עסק או לשם הרחבת העסק בכדי לצמוח ולהגדיל את הכנסותיו היא לא דבר פשוט. כדי להקל ולתמוך ביזמים הצעירים הוקמה קרן הסיוע לעסקים המעניקה הלוואות בערבות מדינה, הלוואות בתנאים נוחים ומסייעת להם לממן את הקמת העסק או את ההשקעה הנדרשת כדי להגדיל אותו. מסלול העסקים נוח ליזם ,הוא מקבל הלוואה בפריסה ל-5 שנים, בריבית שנעה סביב 2.5%+ והוא נדרש להשקיע רק 10% מסכום ההלוואה. נניח יזם שרוצה לפתוח עסק לוקח הלוואה מהבנק בריבית של פריים 4% על סכום של 200,000 . אם יקח הלוואה מהבנק ולא מהקרן לסיוע לעסקים ישלם סכום נוסף של 30,000 על ריביות.מה שגם שהקרן מאפשרת לך לפרוס את ההלוואה לטווח ארוך יותר מהבנק וכך ההחזרים החודשים נמוכים יותר מה שמוריד עומס רב מתזרים המזומנים של העסק ופותח בפני העסק אפשרויות השקעה נוספות. מסלול זה נותן ליזמים צעירים המעוניינים להקים עסק נקודת פתיחה טובה, נוחות וביטחון כלכלי. הוא מאפשר ליזמים אשר בבעלותם עסק להתפתח ולהגדיל את הכנסותיו של העסק, פותח הזדמנויות השקעה נוספות. המדינה מעניקה לבנק ערבות כנגד ההלוואה, והיזמים לא צריכים להשקיע את מיטב כספם כביטחון. התנאים הנוחים הללו מקטינים את הסיכון של היזם מול הבנקים ונותנים לו תנאי הלוואה נוחים יותר. המסלול לעסקים בהקמה מאפשר ליזם לקחת הלוואה בערבות מדינה של עד חצי מיליון שקל, סכום משמעותי לכל יזם וכמובן שקבלת אישור מותנה בצרכי היזם למימון עלויות העסק.

בכדי שיזמים צעירים אשר בתחילת דרכם יוכלו להנות ולנצל את מסלול עסקים בהקמה של קרן הסיוע לעסקים, העסק שלהם צריך לעמוד ב4 קריטריונים:

1.עסק שצריך מימון להשקעה ראשונית, שטרם יצר הכנסות יכול לפנות למסלול להקמת עסק.

2.עסק אשר נרשם במשרדי המע"מ וקביל תעודת עוסק מורשה אך בפועל עדיין לא עשה שימוש במסגרת האשראי , כלומר עסק שנמצא בהקמה ומצריך הלוואה.

3.עסק פטור, חדש או וותיק שמעוניין לבצל השקעה נוספת שיכולה לגרום לו להגדיל את הכנסותיו , מה שישנה את סטטוס העסק שלו לעסק מורשה או לחילופין חברה בע"מ.

4.בעל עסק המפעיל עסק במקום מגוריו האישי ורוצה הלוואה בערבות מדינה בכדי לעבור למתחם מסרחי לצורך הפעילות העסקית שלו . כל עוד המחזור המצטבר של העסק מיום פעילותו אינו עולה על חצי מיליון שח מיום הקמתו.

לכן אנו פונים לכל היזמים , לבעלי עסקים העומדים באחד מארבעת הקריטריונים הנ"ל להגיש בקשה לקבלת הלוואה בערבות המדינה ולהנות מתנאי הלוואה נוחים במיוחד. מומלץ להעזר בחברת ייעוץ עסקי המתמחה בתהליכי קבלת הלוואות בערבות מדינה לעסקים. החברה תוכל להעריך את הסיכויים שלך לקבלת הלוואה, תבנה תכנית עסקית ותלווה אותך לאורך כל דרכך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה