שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ליווי עסקי


Alex Borod
 
 

 

ייעוץ אסטרטגי

בשוק הכל כך תחרותי של היום, עוד ועוד עסקים קטנים או גדולים בוחרים לפנות אל ליווי עסקי אשר במסגרתו יועץ עסקי מלווה אותם במבחר תהליכים ארגוניים חשובים אשר מעניקים להם את האפשרות להטביע את החותם שלהם בשוק, ויעניקו להם את הכלים לבצע מינוף בהצלחה. הבחירה לפנות אל שירותי הייעוץ האסטרטגי היא בחירה אשר יש לה יתרונות רבים ומגוונים. קודם כל, היועץ האסטרטגי מכיר את השוק, יודע לנתח את מצב החברה בהתאם, ובאופן זה לזהות את השינויים המשמעותיים אותם היא צריכה. כמו כן, היועץ מגבש ביחד עם ראש החברה את האסטרטגיה הנכונה ביותר למינוף החברה על עבר השגת המטרות שלה. בצורה זו, ניתן להשיג את המטרה המשמעותית אליה החברה שואפת בכדי להתרומם מעל החברות המתחרות שלה.

ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני הינו תחום עיסוק אשר עושה שימוש בידע ממספר תחומים שונים כמו פסיכולוגיה ארגונית, מנהל עסקים ומדעי ההתנהגות, מתוך מטרה לתת את הדגש על מטרות ארגוניות שונות אשר יעזרו לחברה למנף את עצמה ולהשיג את היעדים שלה. פעמים רבות, יועצים ארגוניים מזהים את הצורך בשינוי הארגון של החברה אשר יאפשר לחברה למנף את עצמה. לשם כך, על היועץ הארגוני לזהות מהם תהליכי השינוי החשובים ולבנות תכנית פעולה מוגדרת תוך שיתוף פעולה מלא עם ראשי הארגון. במסגרת הליך זה של שירותי ליווי עסקי, מסייע היועץ בבניית תכנית קבלת החלטות לגבי השינויים שצריכים להתבצע.

ייעוץ עסקי

בעולם תחרותי כמו זה שלנו, אין ספק ששירותי הייעוץ העסקי הם כבר לא בגדר מותרות, אלא ממש צורך מהותי. מאחר וישנה אחריות כבדה ואינספור תפקידים אשר מתלווים לניהול עסק משגשג, רבים מבעלי העסקים פונים אל ליווי עסקי מסוג זה. היועץ העסקי הוא איש מקצוע עם ניסיון מעשי בשטח והוא בעל הבנה תיאורטית יסודית, אשר יכול באמצעות תכנון נכון ושמירה קפדנית על כל הפרטים, לאפיין נכונה את כל הצרכים של הלקוח ולבחור את הכלים המקצועיים הנכונים אשר יסייעו לו למנף את עצמו ואת בית העסק שלו.

ליווי עסקי לעסקים קטנים

אחד המכשולים העיקריים של עסקים קטנים הינו פיזור הסמכויות והעובדה שכל עסקה עוברת דרך בעלי העסק וכך גם ההשקעות, ההזמנות וכו. על כן, אחד הדברים הראשונים שיוצר ליווי עסקי הוא חלוקת עבודה הגיונית ומסודרת, בצורה שבה בעלי העסק יועלו להיות זמינים ופנויים יותר לטפל בקידום העסק ובצמיחה שלו. בעלי עסקים קטנים לעיתים נוטים להרגיש שלא כל כך בנוח בתחילתו של תהליך ליווי עסקי, אולם לאחר זמן מאוד קצר הם מתחילים לחוש יותר בנוח ולהבין שה"שד" לא נורא ושהעסק מתנהל בצורה טובה, ואילו להם נשאר רק לטפל באסטרטגיה ובניהול העסק שלהם.

לסיכום, שירותי ליווי עסקי הוא הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לפיתוח ולצמיחה של עסק בשוק על מנת למנף אותו ולבסס לו קהל לקוחות נאמן. ההמלצה היא להיעזר בליווי עסקי בצורה מתמשכת ובמינונים הדרגתיים כך שהיועצים מלווים את העסק כל התקופה ולא מתנתקים בין מהלכים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה