שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים אקדמאיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים אקדמאיים
 

לימודי הנהלת חשבונות


tal h

סנונית שיווק ברשתות

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם אתם נמשכים לעולמות הפיננסים ואתם מחפשים בימים אלה קורס שיכשיר אתכם למקצוע בתחום, שווה לכם לשקול להירשם ללמודי הנהלת חשבונות, שהוא אחד מהתחומים הבסיסים ביותר בעולם הפיננסיים והוא מאפשר לכל מי שרוצה מכך דריסת רגל ראשונה וקריירה בתחום.

לימודי הנהלת חשבונות נלמדים במסגרת קורסים שממוספרים על פי רמתם. כדי להתחיל לעבוד בתחום, יש להשלים את קורס מספר 1 ואת קורס מספר 2. לאחר מכן אפשר להמשיך להתמחות בקורס לימודי חשבונאות 3 ובמסלולים נוספים. העבודה בתחום הנהלת החשבונות עוסק באופן טבעי בעולמות המתמטיקה והפיננסים ודורשת נטייה טבעית לתחום. העובדים במקצוע עושים שימוש בתכונות מחשב ייעודיות ולכן נדרשת גם גישה לעולם המחשבים. במסגרת הלימודים נרכש ידע רב העוסק בנושאים הרלוונטיים, מתוכם המבואות לעולמות המתמטיקה הקשורים לנושא ותוכנות המחשב המקובלות בתחום. בנוסף, יש צורך בידע תיאורטי בתחומים הקשורים לעולמות הנהלים והתקנות הרלוונטיים להנהלת חשבונות. לימודי הנהלת חשבונות מבוצעים כיום במספר רב של מכללות ברחבי הארץ. במסגרת מכללות אלו עוברים קורסי בוקר או ערב, כאשר תנאי הקבלה הם בדרך כלל בגרות במתמטיקה ברמה של ארבע יחידות ומעלה, או לחילופין השלמה של לימודי מכינה רלוונטית .

בתום הלימודים תוכלו להשתלב בחברות המספקות שירותי הנהלת חשבונות, או לעבוד כשכירים בחברות גדולות. ככול שתמשיכו ללמוד ולרכוש ידע נוסף, כך תוכלו להתקדם בסולם הקריירה וכן להגדיל את כושר ההשתכרות שלכם. כדי להתחיל לעבוד בתחום יש לעבור בסיום הלימודים את מבחני הלשכה, וכן להגיש פרויקט גמר. אם תעמדו בדרישות הללו תקבלו תעודה רלוונטית מטעם המכללה בה תלמדו ותוכלו להתחיל לעבוד בתחום.

אם אתם מתלבטים איפה כדאי ללמוד היכנסו  לגוגל, חפשו מכללות באזור מגורכם צרו איתם קשר ובדקו מהם התנאים הרלוונטיים שעשויים להתאים לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 6 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה