שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, חברות ליסינג


טלי גל
 
 

ליסינג מימוני הוא הדיל המשתלם של שנות ה- 2000 לכל אדם המעוניין לרכוש רכב, אך אינו מעוניין או אינו יכול לשלם את כל הסכום בבת אחת. בחברת הליסינג ניתן למצוא היצע נרחב של רכבים, דבר אשר מאפשר לכל אחד לבחור ברכב אותה הוא רוצה לרכוש. לאחר תקופת החכירה, תוכלו לעשות זאת.

 

ליסינג מימוני- רכישה אאוט חכירה אין

בעבר, אנשים נתקלו בקשיים כאשר הם נדרשו לשלם בבת אחת סכום כסף עבור רכישת רכב חדש. כיום, כל אחד יכול לבחור את הרכב בו הוא מעוניין, לשלם מקדמה בשווי של עשרים עד ארבעים אחוזים משוויו הכולל של הרכב ואת יתרת התשלומים באופן חודשי לתקופה עליה הוא מסכם עם חברת הליסינג.

בתום התקופה הוא יכול לרכוש את הרכב בכ-אחוז אחד משוויו ביום החתימה על חוזה הליסינג או לבחור ברכב חדש יותר ולחתום על עסקת ליסינג חדשה.

ניתן לומר כי עסקת ליסינג מימוני דומה לעסקת השכרת רכב לטווח ארוך. בעשר השנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים לחתום על עסקת ליסינג תפעולי או מימוני וזאת משום תנאי התשלום הנוחים והגמישים.

 

חקר שוק והשוואת הצעות

חשוב לדעת כי קיימות חברות ליסינג רבות בישראל, ביניהן שלמה סיקסט, אלבר, אלדן, אויס, פריים ליס ועוד. דבר זה מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לבחור את מסלול הליסינג המימוני המתאים לנו ביותר.

התנאים משתנים מחברה לחברה וכן המחירים ולכן חשוב מאוד לא לחתום על עסקת הליסינג הראשונה אשר מוצעת לכם, אלא לבחון בקפידה את כל ההצעות ולבסוף לבחור בהצעה המשתלמת לכם ביותר. יש לוודא כי הרכב אשר מוצע לכם על ידי החברה אכן תואם לצרכים שלכם ולקחת אותו למבחן נסיעה בטרם אתם חותמים על החוזה.

חשוב לבדוק האם קיימים פערי מחירים משמעותיים במחיר הרכב בין החברות. יש לוודא כי החברה בה אתם מבצעים את העסקה היא חברה אמינה בעלת מוניטין מוצלח וכמובן יש לקרוא את כל הכוכביות הקטנות בחוזה ולוודא שהבנתם את כל מה שכתוב בחוזה וזאת על מנת שלא תופתעו מדרישות של החברה או תשלומים לא ברורים אותם גבתה החברה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה