שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מה ההלוואה המתאימה בשבילי


אמנון
 
 

ראשית כל יש לדעת שמה שנכון עבור השכן שלך לא בהכרח גם יהיה נכון עבורך, ומה שנראה אידאלי עבורך עשוי להפתיע כאשר מגיע תאריך הפירעון. על כן כאשר מדובר על הלוואות יש לעשות היטב את שיעורי הבית ולעבור באופן מושכל וקפדני על הנתונים האישיים, וזאת כי הלוואה מנצחת היא כזו שמצד אחד מעניקה את הסכום הרצוי אך מצד שני ניתן להחזיר אותה במינימום נזק. מהו נזק כאשר מדובר על הלוואות? ובכן ריבית מאוד גבוהה, לחץ נפשי שמפריע לתפקוד, הגדלת המינוס, מציאות שמגלה שלא ניתן לעמוד בהחזרים הכספיים כפי שקיוויתם וכדומה.

תנאים כלליים

עם זאת כן יש כמה כלים שנכונים עבור כולם כאשר מחפשים אחר הלוואה שמתאימה באופן אישי. מדובר על הלוואה בעלת ריבית מינימלית, על הלוואה ללא תשלומי עמלה, על הלוואה שניתן להחזיר בתנאים משתנים לפי מצבכם הפיננסי, על הלוואה שלא מסתירה סעיפי הפתעה, הלוואה שמגיעה ממקור בעל רזומה חיובי, הלוואה שניתן לקבל במהירות וכדומה. כמו כן רוב האנשים יעדיפו הלוואה לכל מטרה שלא צריך להציג בעדה ערבים או להציג ביטחונות ובטח שלא צריך לבזבז זמן רב על מנת להשיג אותה.

השקיעו זמן בבדיקה

בחירת ההלוואה הנכונה ביותר יכולה לכלול לא מעט פרמטרים, אך יחד עם זאת הפרמטר החשוב מכול הינו השקעת זמן לטובת השוואות בין האופציות השונות. בדיוק כפי שלא רוכשים רכב לפני שבודקים אותו, כך גם לא לוקחים הלוואה לפני שעוברים על כלל הסעיפים של ההלוואה ובודקים את מצבכם הפיננסי.  

שיעורי בית

לפני שלוקחים הלוואה יש לעבור על יכולת ההחזר החודשית. לשם כך יש לעבור על ההכנסות והוצאות של משק הבית ומכאן שיש לגזור את הסכום שמבקשים להלוות מבלי להגדיל את הבור הכלכלי. כיצד עושים זאת? ובכן פשוט מאוד יש להכין טבלת של הוצאות לצד הכנסות של החודשים הקרובים- כולל הוצאות או הכנסות חד פעמיות. כלומר אכן מדובר על הכנה שמצריכה השקעה, אך מדובר בהשקעה מינימלית עבור עתיד כלכלי רגוע ומתוכנן- עבור השגת ההלוואה האידאלית ביותר עבורכם באופן אישי.

מסגרת האשראי

כאשר פונים את הבנק על מנת להשיג הלוואה לכל מטרה חשוב לשים לב שההלוואה אינה מובילה לפגיעה במסגרת האשראי או בנתונים אחרים שנוגעים לחשבון. על כן מי ששני הדברים נתקלים אצלו האחד בשני, ראוי שיעדיף לקבל הלוואה חוץ בנקאית ומכאן  שגם ניתן להשיג מסגרת אשראי נוספת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה