שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2354
מאמרים: 7344
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 
מבקר פנים הוא איש מקצוע שעובר תהליך הכשרה ייעודי. מטרת ההכשרה היא לאפשר לאנשי מקצוע להעביר ביקורת פנימית.
המשך קריאה
במידה ואתם מחפשים אחר דילים לאילת, בוודאי תשמחו לשמוע כי יהיה ניתן למצוא היום דילים משתלמים במיוחד וזאת גם כאשר מדובר על מלונות יוקרה. לפיכך נמליץ לכם לקחת זאת לתשומת הלב ולוודא כי אתם פועלים בהקדם האפשרי על מנת למצוא את המענה הנכון. כל אחד מכם שידע לבחון היטב דילים שונים יוכל לראות כי יתאפשר לו למצוא מענה מנצח ותוך זמן קצר בלבד.  
המשך קריאה
מהן הנקודות החשובות ביותר כאשר פונים למציאת רואה חשבון רואי לניהול חשבונות העסק ובמה תרומתו הגדולה של רואה החשבון לעסקים? תשובות בגוף המאמר.    
המשך קריאה
הגעתם להחלטה שאתם זקוקים לשירותיו של יועץ עסקי? מזל טוב, כנראה שאתם כבר בכיוון הנכון ועשיתם את אחד הצעדים החשובים ביותר להצעדת העסק שלכם קדימה - בין אם ההחלטה נובעת מקושי קיים ובין אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחדש ולהתרחב.
המשך קריאה
הגעתם להחלטה שאתם זקוקים לשירותיו של יועץ עסקי? מזל טוב, כנראה שאתם כבר בכיוון הנכון ועשיתם את אחד הצעדים החשובים ביותר להצעדת העסק שלכם קדימה - בין אם ההחלטה נובעת מקושי קיים ובין אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחדש ולהתרחב.
המשך קריאה
אנחנו נתקלים לא פעם בהצעות שנראות לנו מאוד אטרקטיביות, בוודאי ליזמים ובלי עסקים שרוצים לצעוד קדימה אבל מחפשים דרך נוחה וחלקה יותר להיכנס לשוק. רשתות שונות מציעות היום זכיינות למכירה, וההצעה הזו עשויה להשתלם ליזמים הנלהבים. אם הרעיון הזה נשמע לכם מסקרן או קוסם, בהחלט כדאי להכיר אותו קצת יותר לעומק, והנה שלושה תחומים שבהם השיטה כבר עובדת בהצלחה בישראל ובעולם בכלל.  
המשך קריאה
לימודי הנהלת חשבונות עוסקים בהקניית הידע התאורטי והמעשי לאלו המחפשים השתלבות בתחום הנהלת החשבונות בארץ. לימודי הנהלת חשבונות הינם לימודים המקנים תעודה מקצועית ובהם ניתן להעמיק בשלוש רמות שונות המתפרשות על גבי שלושה קורסים שונים: קורס לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2, קורס לימודי הנהלת חשבונות סוג 3 וקורס לימודי הנה"ח המקנה תעודת חשבונאי בכיר. ההתקדמות בין הקורסים הינה לפי שלבים ודורשת מעבר של קורסי הבסיס על מנת להמשיך לקורסים המתקדמים.  
המשך קריאה
מי שמעוניין להתחיל עם לימודי הנהלת חשבונות, ישנן דרגות מסוימות שצוברים באמצעותן ניסיון עם הזמן. מנהל חשבונות 1+2 למתחילים וכן הנה"ח סוג 3 למתקדמים יותר, כל דרגה כזאת פירושה אחריות גדולה יותר וסמכויות בתחום הכלכלה גדולות יותר. קורס הנה"ח, מכשיר את התלמידים לנהל ספרים ודוחות של מס הכנסה הן תקופתיים והן שנתיים. יש לזכור כי מנהל חשבונות אינו חלק מהחברה בה הוא עובד, כי אם זה שאחראי הבלם והבקר של החברה, במילים אחרות, זה שדואג כי החברה או התאגיד לו יגיעו למצב של פשיטת רגל.  בתום הקורס, התלמידים יקבלו הסמכה מטעם המדינה ורישיון לעסוק בתחום החשבונאות.  
המשך קריאה
תחום החשבונאות, נמצא תמיד במגזר העסקי, בגלל התמורות שחלות בארץ ובעולם בעולם הפיננסי, נמשך הביקוש לאנשי מקצוע מוכשרים בתחום זה. כל מנהל חשבונות מתחיל עם לימודי הנהלת חשבונות. הלימודים הם בסיסיים וכן ניתן תמיד להתקדם בתחום. לימודי הנה"ח, מתחילים עם הבסיס שכולל הנה"ח סוג 1 וסוג 2. ישנם מוסדות רבים ללימודים בתחום הנה"ח ויש לבחור את ביה"ס הנחשב שמלמד לימודים עיוניים ומעשיים ויש לשים לב כי ביה"ס פועל תחת משרד התמ"ת. בכל קורס, ישנם מבחנים של משרד הכלכלה שמטרתם להעניק הסמכה לבוגרי הקורס, כך שיוכלו להשתלב עם סיום הקורס בעבודה בתחום זה.  
המשך קריאה
לימודי הנהלת חשבונות יכולים לאפשר לנו לקבוע את התנאים בהם אנחנו רוצים לעבוד. אם אנחנו רוצים לעבוד כעצמאיים כי אנחנו אוהבים את האופי הדינמי של העבודה ואת האתגר שיש בלהיות עצמאי אז כדאי לנו מאוד ללמוד להיות מנהלי חשבונות. מנהלי חשבונות מוכשרים יכולים לעבוד עם עשרות לקוחות מדי חודש וליהנות מנפח גדול של עבודה ועסקים. כל מנהל חשבונות מצטיין יכול בהחלט להרשות לעצמו להיות עצמאי ולעבוד כבעל עסק פרטי מול לקוחות פרטיים ובעלי עסקים אחרים.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 375 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה