שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2386
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 
ישנם מקרים מצערים רבים מדי שנה של פגיעה באנשים וגם רכוש על ידי גורמים שלא נתפסו בסופו של דבר ולא הועמדו לדין. ברבים מהמקרים הללו חוסר בראיות כמו גם בעדות ראייה מביאים לכך שלא ניתן למצות את הדין עם הפולשים והמפגעים השונים, כך שהם ממשיכים בדרכם הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות כאלו ואף למנוע אותן היא שיהיה מקור מהימן לעדות ראייה, מה שניתן להשיג בקלות עם מצלמת אבטחה. מיקום נכון של מצלמות מסוג זה יכול לא רק לעזור להביא לדין פושעים, אלא אפילו למנוע מהם לבצע את זממם במקומות שונים.  
המשך קריאה
אנשים שאוהבים את המרא המודרני בעל הקווים נקיים, כאשר יגיעו לשיפוץ או החלפה  של תריסים בביתם, הם יעדיפו תריסי גלילה. מדובר על שדרוג מהותי של התריסים הידניים, כאלה שהיינו צריכים בזמנו הרבה כוח על מנת להעלות או להוריד אותם. 
המשך קריאה
נתונים מעניינים עלו מסקר שנעשה בקרב 1,700 בעלי עסקים קטנים בארצות שנשאלו מהן הסיבות שהביאו אותם להקים עסק חדש. הם ציינו ששלושת הגורמים המובילים המניעים יזמים להתחיל את העסק שלהם הם חופש, תשוקה ועצמאות. הרצון להרוויח כסף היא הסיבה הרביעית בלבד!  הנתונים האלו מעניינים כי הם מבליטים את העובדה שיזמים רבים נכנסים לעולם היזמות ללא ידע פיננסי מספיק וללא תוכנית עסקית מסודרת שמראה להם מה הפוטנציאל העסקי של העסק שלהם. זה יכול להוות בעיה להתעלם מההיבט הכספי של הקמת עסק חדש ולהתבסס רק על תחושות ורצונות לשיפור אורך החיים שלכם.  במאמר אפרט מה נדרש לעשות על מנת  לשמור על השאיפות לחופש, עצמאות אבל גם לשמור על ההיבט הכספי ולוודא שהעסק שלכם ירוויח גם! 
המשך קריאה
? על מנת  שתדעו הכל, ריכזנו במאמר זה את כלל המידע על יועץ פנסיוני מקצועי, ואת הסיבות למה אתם צריכים אותו
המשך קריאה
למה לכתוב תכנית עסקית? רוצים להקים עסק חדש, לצורך העניין בואו נניח שמדובר בחנות כלשהי. אתם בוודאי צריכים לחתום על חוזה שכירות בשביל העסק; להעסיק עובדים; לקנות ציוד לנקודת המכירה; לשפץ את החנות; להשקיע בפרסום ועוד. אבל לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה שכירות או להעסיק עובדים אתם חייבים תכנית עסקית. אם אין לכם תכנית עסקית אתם בבחינת אדם שהולך בעיניים עצומות, לא רק שאינו רואה לאן הוא הולך הוא גם לא יודע לאן הוא רוצה להגיע. מי שאין לו תכנית עסקית יכול למצוא את עצמו במצבים בהם אזלו לו המשאבים לתפעול העסק וכל ההשקעה שלו ירדה לטמיון. על זה ועוד במאמר הבא. 
המשך קריאה
המאמר מציג מספר סיבות שעסקים מעוניינים לקחת הלוואה וכן מציג מספר אופציות ללקיחת הלוואה. הדבר החשוב ביותר הוא שיש צורך לתכנן לפני שמקימים עסק - לבנות תוכנית פיננסית שלוקחת בחשבון את ההשקעה הנדרשת להקמת העסק וכן הון פנוי לחצי שנת הרצת העסק.  גם אחרי שלוקחים את הלוואה יש לבנות ותוכנית מדוייקת שתראה לכם שהכסף שתיקחו יושקע במקומות הנכונים.   
המשך קריאה
אם שמעת בעבר את המושג חשבונות אבודים, אך חשבת כי לדבר לא יכולה להיות נגיעה לעולמך שכן, אתה מכיר ויודע על כל חשבונות הבנק השייכים לך
המשך קריאה
הלוואות בערבות המדינה נחשבות לאפיק מימון יציב ואמין, אשר באפשרותו לסייע בקידום, פיתוח, שיווק ותמיכה ביציבות העסק. ההלוואות ניתנות לחברות בגדלים שונים ומתחומי פעילות מגוונים. הגשת הבקשה דומה לאפיקי מימון אחרים, אך התנאים המוצעים לרוב משתלמים ואטרקטיביים יותר. 
המשך קריאה
במאמר זה תוכלו לדעת אילו הלוואות כדאיות לכם ומה הדרך הנכונה לקחת אותם!
המשך קריאה
הגשת בקשה לפשיטת רגל יכולה להיות חוויה מפחידה ומאיימת. אתם לא יכולים להיות בטוחים מה בדיוק אתם תמצאו, ואת הסטיגמה סביב התהליך עלול לגרום לכם להסס לפנות לעזרה. מה שאתם צריכים הוא מומחה בתחום של פשיטות רגל ומישהו בצד שלכם שיכול ללוות אתכם בתהליך ולוודא שתהליך יעבור בצורה פחות מלחיצה וקלה ככל הניתן. מה שאתם צריכים בעצם זה עורך דין לפשיטת רגל.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 375 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה