שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מה שצריך לדעת על חנויות להשכרה


איציק דר
 
 

אומנם המסחר האלקטרוני תפס בשנים האחרונות נתח גדול מהמסחר כולו ומה שהכרנו פעם כאפשרות יחידה לקנות כל דבר שאנו צריכים רק בחנויות פיזיות, היום קצת השתנה וניתן כמעט הכל לקנות באופן וירטואלי בלי לצאת מהבית, ובעקבות כך בעלי חנויות רבים אף מעבירים חלק מהעסקים שלהם לרשת. למרות זאת חנויות פיזיות עדיין לא נעלמו לגמרי מהנוף שלנו אולי בגלל הצורך שלנו כצרכנים להסתובב מידי פעם בחנויות פיזיות  ולחפש מה לקנות שם. אלו שעדיין רוצים לפתוח חנויות פיזיות צריכים חנויות להשכרה בכדי לנהל מהם את העסקים שלהם. הנה מספר טיפים איך ואיפה לפתוח את החנות:

מיקום 

חנויות להשכרה ניתן לראות במקומות רבים אך אם אנו רוצים לפתוח חנות כדאי שהיא תהיה במיקום מרכזי ועדיף אף במקום בו אנשים מחפשים מה לקנות כמו לדוגמא קניונים. אומנם חנויות להשכרה בקניונים הינן יקרות הרבה יותר והשכירות יכולה להרקיע שחקים אך אם זהו קניון שיש בו מבקרים רבים מידי יום ההשקעה תחזיר את עצמה בכל חודש ובעל החנות יכול לראות רווחים נאים. בנוסף, חשוב לתת את הדעת גם על דרכי ההגעה לחנות, פקקים חנייה וכדומה, על מה שעלול לגרום ללקוחות הפוטנציאליים לא להגיע אלינו.

עיצוב

חנויות להשכרה בשונה לדוגמא מאלו המחפשים משרדים למכירה או להשכרה צריכות להיות מעוצבות ברוח הסחורה שלהם. כך לדוגמא חנויות להשכרה המיועדות להיות חנויות צעצועים לילדים צריכות להיות צבעוניות וכאלו שמושכות ילדים שייגררו אחריהם את ההורים שלהם לקנות להם. כל המחקרים בתחום השיווק מצביעים על כך ש"העין קונה" ולכן כשמחפשים חנויות להשכרה כדאי לקחת גם את זה בחשבון כדי שניתן יהיה לאחר ההשכרה לעצב כמו שרוצים את החנות כך שהיא תמשוך כמה שיותר לקוחות.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה