שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מהו משכנתא חוץ בנקאית


אליחי רובין

:)

 
 

למעשה, רוב האנשים כן צריכים לקחת משכנתא, כי מחירי הדירות גבוהים מידי ביחס למשכורות ולרווחים החודשיים הממוצעים. בעבר אומנם היה נהוג לחשוב שאת ההלוואה הגדולה לרכישת דירה אפשר היה לקחת רק מהבנק עצמו, אך האמת היא, שהיום זה כבר לא כך. היום אפשר לקחת גם משכנתאות חוץ בנקאיות, ולמען האמת, יש לא מעט מקרים שבהם משכנתאות כאלה יכולות להיות הרבה יותר נוחות.

למי זה יכול להתאים?

משכנתא חוץ בנקאית יכולה להתאים לאנשים רבים, כאשר הקבוצה הראשונה זו קבוצה של אנשים שבבנק החשבון שלהם מוגבל. זה יכול לקרות לכל אחד מסיבות שונות, ומה שחשוב לדעת זה שאפילו אם הבנק סירב לתת לכם משכנתא, הרי שלא הגעתם לדרך ללא מוצא כי יש מקורות חוץ בנקאיים שמהם אפשר יהיה לקבל את המימון הדרוש. בנוסף, עוד קבוצה של אנשים שיכולה להתעניין באפשרות של מימון חוץ בנקאי של המשכנתא, אלה הם אנשים שקונים עוד דירות ולוקחים יותר ממשכנתא אחת, ואין ספק שגם קבוצה זו צריכה לבדוק את האפשרות הזאת. הקבוצה השלישית היא קבוצה של אנשים שקונים דירות ביחד, כלומר קבוצות רכישה.

היתרונות והחסרונות

מצד אחד יש יתרון גדול מאוד למשכנתא החוץ בנקאית שניתן לקבל, וזו העובדה שגם אנשים שלא מקבלים את המשכנתא מהבנק יכולים למצוא פתרון ולא לוותר על חלום קניית הדירה. מצד שני, חשוב ביותר להיות מודעים לעובדות ולדעת שלא פעם משכנתא שכזו יכולה להיות יותר יקרה לעומת המשכנתא שהבנק נותן. באופן כללי ניתן לראות שהגורמים החוץ בנקאיים שיכולים לתת הלוואות כאלה הם גורמים כמו חברות ביטוח למיניהן, ובהחלט כדאי לעשות השוואה בין החברות השונות ולראות איפה התנאים יכולים להיות הכי טובים. אין סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על החלום שלכם לרכוש דירה, וכל שעליהם לעשות הוא רק לבדוק איפה המשכנתא תינתן לכם בתנאים נוחים שתוכלו לעמוד בהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה